davillo tekstil

Av. Hilal Koyuncu


av.hilalkoyuncu@gmail.com
  Tüm Yazıları & Özgeçmiş

Başlarken

2008-2012 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini tamamlayıp 2012 yılında mezun olmuştur. 2009-2012 yılı öğrencilik yılları dahil Ankara ili muhtelif hukuk bürolarında çalışma hayatına başlamış, hukuk davaları, ceza davaları ve şirket danışmanlığı alanlarında tecrübe edinmiştir. 2013 yılı staj eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına devam ederek 2014 yılında icra hukuku alanında kendini geliştirmiş, 2014-2016 yılları arasında Vodafone Telekomünikasyon AŞ.’nin Ankara/Türkiye bağlantılı hukuk bürosunda yer alan icra hukuku departmanında yöneticilik yapmıştır. Aynı zamanda gerek öğrencilik yıllarında gerekse iş hayatında birçok etkinlik ve eğitime katılarak kendisini geliştirmiş ve birçok alanda sertifika sahibi olmuş, Kalder dahil çeşitli derneklerde görev alarak aktif faaliyetlerde bulunmuş, Ankara Barosu nezdinde yer alan Kadın Hakları Kurulu dahil olmak üzere çeşitli kurullarda görev alarak gönüllü hizmet vermiştir. Mevcut durumda vatandaşları hukuk alanında bilgilendirmek üzere çeşitli canlı yayınlara katılmakta ve Youtube kanalı üzerinden yayınlar yapmaya devam ederek gönüllü hizmetlerine devam etmektedir.

Av. Hilal Koyuncu 2017 yılı itibari ile Ankara ili Sincan Organize’de bulunan Safir Hukuk&Danışmanlık’ın kurucusu olarak çalışmalarına hukuk davaları, ceza davaları ve şirket danışmanlığı alanlarında devam ederek ilkeleri doğrultusunda hareket eden tecrübeli ekibiyle müvekkillerine en yüksek kalitede hizmet sunmaya devam etmektedir.

Siz değerli danışanlarına daha faydalı olabilmek üzere gönüllü hizmetlerinin içerisine "Perde Satıcıları Haber Portalı Köşe Yazarlığınıda" katmış bulunan Av. Hilal Koyuncu, bilgilendirici ve aydınlatıcı yazıları ve sektör birikimleri ile karşınızda olacaktır. Danışmanlık almak isteyenler, hukuki açıdan problemi olanlar, şirketinde danışman hizmeti almak isteyenler, Sn Av Hilal Koyuncu'ya başvurabilirler. Bütün amacı Perde ve Ev Tekstil Sektörü'ne faydalı olabilmek ve aynı platformda toplayabilmek olan Perde Satıcıları Haber Portalı Köşe Yazılarından  Av. Hilal Koyuncu'nun köşe yazılarını takip edebilirsiniz.


 Okunma Sayısı : 2034

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta
Girilecek rakam : 270368
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.