davillo tekstil

Hasan ERBASAN


hasanerbasan@hotmail.com
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

2020'de Yeni Bir Davillo, Yine Bir Davillo Yılı Olacak...

Ticaretinde bir yılı vardır değerli meslektaşlarım.  Bitirmek üzere olduğumuz 2019 yılı kimilerine göre ticaretin yılı olmazken; bizim yani Davillo Ailesi'nin yılı oldu. 2019'da da diğer yıllarda olduğu gibi yine kalitemizden ve istikrarımızdan vazgeçmedik. Dolayısı ile bize başarı sağlayan bu iki unsur adeta bizim dusturumuz olmuş ve misyonumuzun temelini oluşturmuştur.

Ne üretirseniz üretin, ne satarsanız satın temelinde istikrar yani devamlılık anlayışı yatmıyorsa yıllarınızı inişli - çıkışlı yaşarsınız. Sonra da kendinize sorduğunuz ilk soru buradan gelir. - "Bu yıl bizim için galiba ticaretin yılı değildi?" diyerek kendinizi rahatlatmaya çalışırsınız. Oysa ki, Davillo Ailesine göre her yıl ticaretin yılıdır. İstikrar,  kalite ve müşteri memnuniyeti asla değişmeyen politikamızdır.

Başarı müşteri pörtföyünün genişliğinden yada zamanında iş tesliminden geçmez. Başarı, aile olabilmekten ve iş istikrarından geçer. Ürünün devamlılığı, yılın koşan ürünlerinden olması ve işini ciddiye alan araştırmacı bir kadro...İşte bu kadro ile yani Davillo Ailesi ile  2019 yılında neler yaptık: Davillo Ailesi olarak 2019 yılı ihracatında da branşımızda ülkemize tahminlerinde üzerinde döviz soktuk. Yurt dışı ağımızı genişleterek; ihracat müşterimizi çoğalttık. Arge çalışmamıza her zamankinden daha çok  vakit harcayarak, araştırma ağımızı geniş tuttuk. Türkiye'nin en güvenilir markaları ile çalışmaya devam ettik. Stoklarımızı her yıla oranla daha da sağlamlaştırdık. Sistem Perdeleri atölyelerimizde disiplinli çalışmayı kendimize yol haritası olarak belirledik. 2 metre dahi fonluk kumaşı müşterimizden esirgemeyerek, zamanında teslim etmeye gayret ettik. Müşterimizi asla küstürmedik. Davillo fonlukları 2019'da da piyasada en tutulan fonluklar oldu. 2019'un tüm fuarlarını, Dünya fuarlarıda dahil gezmeye ve yenilikleri sizlere getirmeye gayret ettik. Yine 2019 CNR Evtekstil Fuarı'nda katılımcı olarak yerimizi aldık. Fuarda ki sürekliliğimiz ile müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmadık. Çünkü yaptığımız işe, müşterimize her zaman saygılı olduk. 

Sektörümüze daha ne kadar etkin ve faydalı olabiliriz in sorusunu kendimize hep sorarken; sizlerin hak ve hukukunu korumak adına sektörümüzün çatı kuruluşu olan TETSİAD'da da yerimizi alarak sizin teveccü gösterip verdiğiniz oylar ile Yönetim Kurulu Üyeliğine layık görüldük.Amacımız yıllarca katıldığımız CNR Fuarı'nı yeniden yapılandırmak ve iyileştirmekti. Bunun yanı sıra sıkıntı ve dertlerinize  çözümler getirmekti. Bizi bu göreve getiren Tetsiad Üyelerine, Davillo'ya olan inançlarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Ve bir Ankara Firması olarak daima Tetsiad'ın yanında olacağımıza şehrimizi her türlü gururla temsil edeceğimize söz verdik. 

2020'de de "Yeni bir Davillo, yine bir Davillo" sloganı ile karşınıza çıkmaya hazırız. Stoklarımız tüm sektöre yetecek şekilde hazır, kalitemiz markalarımızla bir ahenk içinde, güler yüzlü hizmetimiz, yenilikçi ilkemiz ve ticarete farklı pencereden bakıyor olmamız en önemliside istikrara verdiğimiz önem ile yine karşınızdayız. Yapmanız gereken tek şey bizi 2020'de de takip etmeniz. Sizler tarafından takip ediliyor olmak bize gurur verirken, bize duyduğunuz güvenle her geçen yıl daha da büyüyor ve sağlamlaşıyoruz. 

2020 yılı sağlık ve bol kazanç getirmesi dileğim ile hepinize yeni yılda mutluluk diliyorum. 

Davillo Kurucusu Onursal Başkanı:

Hasan Erbasan  


 Okunma Sayısı : 1972

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta
Girilecek rakam : 68677
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.

-->