davillo tekstil

Perlin İç ve Dış Ticaret & Ankara


Perlin İç ve Dış Ticaret & Ankara

Yüksek kalite, uygun fiyat ilkesi ile perde sistemlerinin markası PRL...


Haber: Emel Benli & Ankara

2008 yılında Sayın Ali Kemal Karayazgan tarafından kurulan Ankara İvedik Organize Sanayinde yıllardır istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden Perlin İç ve Dış Ticaret; yüksek kalite, uygun fiyat ilkesi ile perde sektörünün hizmetindedir.  

Perde sistemleri metal ve plastik aksamlarının yanı sıra, kendi özgün dizaynları ile de sistem perde imalatçılarının öncü tedarikçilerinden  olan Perlin;  arge sürecinde yenilikçi, üretimde kalite, ve estetik tasarımların yanı sıra kullanıcının rahatlığını ve konforunu da düşünerek; müşteriye özel her türlü tasarımı da sağlamaktadır.

Ali Kemal Bey’in sevgili oğlu Algan Karayazgan, Perlin’i en iyi yerlere getirmek için babasından aldığı bayrağı dalgalandırmaya devam ederken; kendi markaları olan “P R L” ile  her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Stor ve zebra perde malzemeleri, plastik ve metal zincirler, kruvaze mekanizması, kafa takım setleri, zincirli kafa takım setleri, boru tıpası, zebra lama boru tıpaları ve çeşitli aparatların üretildiği Perlin, aynı zamanda bünyesinde 7 kişiye istihtam sağlarken; fason ürün yaptırdığı firmaların dışında  ise iş yaptırdığı ev hanımlarına da katkı sağlamaktadır.

Türkiye’nin her şehrine, her bölgesine ürün pazarlayan  ve sistem imalatçılarımız için üretime devam eden Perlin, ihracatta da dünyanın bir çok ülkesinde varlığını korumaktadır. En direk yada dolaylı yollardan ürünlerini tüketicisi ile buluşturan Perlin’in sahibi  genç ve girişimci iş adamımız Sayın Algan Karayazgan, aynı zamanda 28 – 29 – ve 30 Kasım 2019 tarihleri arasında CNR EXPO’da gerçekleşecek R T Uluslararası Panjur Tente, Kapı, Geçiş Sistemleri ve Güneşten Korunma Sistemleri  Fuarı’nda biz “Perde Satıcıları’na” fuar sponsorluğu yapacak  ve fuardan haberleri siz değerli sektör mensuplarına duyurmamızı sağlayacaktır…

Perlin Ailesine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. 

PERLİN İÇ ve DIŞ TİCARET
Algan Karayazgan
İletişim: İvedik OSB 1341. Cad. No: 75 /1 Ostim / Yenimahalle / Ankara
Tel: 0312 282 84 34
Gsm: 0532 056 37 92
E- mail: algan_karayazgan@hotmail.com
Web: www.perlinperdesistemleri.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 418856

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.