davillo tekstil

Royalde Sevdalıları Gala Gecesinde Doyasıya Eğlendi.

Royalde Sevdalıları Gala Gecesinde Doyasıya Eğlendi.

Haber: Emel Benli / Antalya

Her tatil etkinliğini taçlandırmak ve unutulmaz kılmak için gala geceleri yapılır. İşte Royalde Ailesi de bu geleneği bozmadı ve bir gala gecesi proğramı ile değerli misafirlerine keyifli saatler yaşattı. Gala yemeği eşliğinde sanatçımız Bayram ve orkestrası her türlü müzik ile perdecilerimizi coşturdu. Bir nevi Royalde’nin düğününü yapmış oldu. Gala gecesinin başladığı dakikalarda Royade Home’un deneyimli, her biri alanında uzman genç kadrosu  alkışlar eşliğinde salona alınırken; her birinin yüzünde ki o tatlı yorgunluk; onlara daha da yakışmış ve bir ekip ruhu ile hareket etmenin keyfini bir kez daha bizlere yansıtmıştır.

Eğlenmenin yanı sıra, tatil boyunca sosyal etkinlikler ve turnuvalarda birinci olan kişi ve takımlarında hediyeleri taktim edilmiştir. Böylesine başarılı, böylesine güzel bir kitle yakalamış Royalde Yön. Kur. Bşk. Sayın Orhan Çağatay, özellikle Ankara’lı bir meslektaşımız olan Ashley Home’un sahipleri Altan ve Yurdagül Topçu Çiftinin küçük kızlar Buse ile sahnede duygu dolu dakikalar yaşamıştır. Bowling Turnuvası sırasında babasına dua eden küçük Busenin resimlerini çeken Orhan Çağatay, bu manzara karşısında kayıtsız kalamamış ve aslında özde insan olmanın hakkını bir kez daha vermiştir.

Tatil etkinliği boyunca ve gala gecesinde Sayın Orhan Çağatay’ı  yalnız bırakmayan kadim dostları, Plisel Ailesi fertlerine,  Jalpersan’ın Sahibi Sayın Cenk Kemahlı’ya, Ali Bayhan Tekstil’in Sahibi Sayın Serkan  Bayhan’a ve tüm perdecilerimize Royalde Ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ve şimdide “Geleneksel Royalde Etkinlikleri” adı altında gerçekleştirilen tatil etkinliğinin ilkini bizlere yaşatan, bununla da kalmayıp sektörün “2020 sezonu perde sistemleri modasını” belirleyen Royalde Ailesine siz değerli perdecilerimiz adına teşekkür ediyoruz.

Yolun açık olsun Royalde…

ROYALDE 2019 TATİL ETKİNLİĞİ / ORHAN ÇAĞATAY
 ANTALYA TEŞEKKÜR KONUŞMASI


ROYALDE 2019 TATİL ETKİNLİĞİ / GALA GECESİ 1. BÖLÜM


Royalde 2019 Antalya Etkinliği / Gala Gecesi 2. Bölüm

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 471468

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.