Royalde Dostları Eğlencenin Doruğuna Çıktı. ( 3. gün )

10 Kasım 2019

Royalde Dostları Eğlencenin Doruğuna Çıktı. ( 3. gün ) 

Haber: Emel Benli / Antalya

Sistem perdelerinin ezber bozduran markası Royalde, Antalya Tatil Etkinliği’nin üçüncü gününde de keyifli saatler geçirmemizde bizlere vesile oldu. Bu günde havuz sörfü, dark atışları, tenis ve bir futbol turnuvası ile Royalde’ciler açık havanın ve güneşin tadını çıkardılar. 8 takımdan oluşan futbol karşılaşmasının başlama düdüğünü çalan ve karşılaşmayı başlatan  Royalde Yön. Kur. Bşk. Sayın Orhan Çağatay, bizzat kendisinin ilgilendiği organizasyonda perdecilerimizin keyifli dakikalar geçirmeleri için hiçbir şeyden kaçınmamış, takım formalarına kadar yaptırmıştır. Yani dört başı mamur ve eksiksiz bir tatil ortamı için elinden gelenin fazlasını sevgili dostlarına sunmuştur. 

Çekişmeli ve bir o kadarda eğlenceli geçen futbol karşılaşmasının birinci gelen takımı “Kayseri B Grubu” olmuştur. Grubun başarı madalyası ve hediyeleri  bizzat; Royalde Yön. Ku. Baş. Yar. Sayın Serkan Çağatay’ın elinden akşam gala gecesi proğramında verilecektir.

Denizde, havuzda, tavlada, okeyde, çay salonlarında doyasıya keyifli saatler geçiren perdecilerimiz, tekrar tekrar şhowrooma inerek adeta bir manzara tadında ki ilham verici tül dikey perdelerden  gözlerini alamamışlardır. Aslında sezonumuzun sonuna gelirken, Royalde Ailesi tarafında gerçekleştirilen bu tatil; moral ve motivasyon yönünden çok etkili olurken; sektörün kaynaşması ve sağlam dostlukların da temelinin atılmasına da vesile olmuştur.

Avrupanın ve Türkiye’nin dört bir tarafından gelen değerli Royaldeciler, böylesine güzel ve etkili bir tatilinden son derece keyif alarak; tatilin üçüncü gününü de tamamlamışlardır.

“Teşekkürler Royalde”….


 PERLİN İÇ DIŞ TİCARET / ALGAN KARAYAZGAN / ANKARA


 PIRLANTA HOME / ŞÜKRİYE KARABEN / ANTALYA


ROYALDE 2019 TATİL ETKİNLİĞİ / SÖRF YARIŞMASI


Royalde 2019 Antalya Etkinliği / Royalde Futbol Turnuvası

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 616855

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.