Royalde 2019 Antalya Etkinliği Başladı. ( 1. gün )

08 Kasım 2019

Royalde 2019 Antalya Etkinliği Başladı. ( 1. gün )

Sistem Perdelerde sektöre çağ atlatan Royalde sizlere ezber bozdurmaya devam ediyor... 
Haber: Emel Benli / Antalya

Royalde'nin bu yıl  "Geleneksel Royalde Etkinlikleri" adı altında ilkini gerçekleştirdikleri tatil etkinliğinin Antalya Concorde De Lüxe Resort Otel'de sizlere güzel kareler yansıtmaya ve Sevgili Royal'decilerin nabzını tutmaya devam ediyoruz.  Bu güne kadar varlığını dış ticaret ile  gösteren ve  Türkiye'nin ihracaat payında istihtam sağlayan Royalde; gelen yoğun talepler üzerine artık iç ticarettte de varım dedi ve kolları sıvadı.

Disiplinli iş gücü, güler yüzlü hizmeti ve kaliteli ürünleri ile kısa sürede gönüllerde taht kurdu. 2020 yılına çok sıkı bir çalışma ile hazırlanan ve hazırladığı ürün kreasyonunu sevgili müşterilerine sunmak için bu tatil organizasyonunu hayata geçirdi. Avrupadan ve Türkiye'nin dört bir tarafından gelen perdecilerimiz 7 yıldızlı bir otelde bir araya gelmenin keyfi içerisindeler. Zebrada, çiftli mekanizmada, tül dikeyde, rustikte, plisel cam balkonda ve dijital baskılı halıda hem kalitenin hemde görselliğin altına imza atan Royalde bununlada kalmayıp değerli dostlarına bir tatil etkinliği yaşatmak için harekete geçti. 


İşte bu tatilin ilk gününden sizlere kareler sunarken; ürünleri yakından görme ve hatta ürünlere dokunarak inceleme imkanı bulduk. Yarın Royalde Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan Çağatay tarafından açılışı gerçekleştirilecek showroom da ürünleri ve atmosferi yakından çekerek siz değerli perdecilerimizin beğenisine sunacağız. Sistem perdelerinide  2020 sezonunun trendlerini  belirleyen ve yeni sezona yön veren Royalde merkezi olan Kayseri'den Avrupa'ya ve Türkiye geneline hizmet etmeye devam ediyor. Sağlam kadrosu ve kalitesi ile yeni projeler ile yol almaya devam ediyor. 
Ezber bozduran Royade farkını yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız yenilikçi firma Royalde ile yol alın; hem kazanın hem kazandırın... 
 
   
          
Royalde 2019 Antalya Etkinliği Conconrde Delüx Otel


Orkide Perde / Celal Demirkıran / Diyarbakır


TAÇ ÇEYİZ PERDE / HAKAN ÇEVİK / NEVŞEHİR


 TENZO HOME - ALMANYA / GARDİN AKDAŞ - ALMANYA


 OSMANOĞULLARI MEFRUŞAT / KONYA


Royalde 2019 Tatil Etkinliği / Paşalı Tül Perde / Merzifon

OZAN MEFRUŞAT / MUSAYBİN / MARDİN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 627210

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.