davillo tekstil

Royalde Antalya Etkinliği Başlıyor...


Royalde Antalya Etkinliği Başlıyor...

Değerli Sektör Mensupları, sistem perdeleri konusunda bildiğinizi unutun ve en kısa sürede Kayseri Merkezli Royalde Home Ailesi ile irtibata geçin...Ve ezber bozduran Royalde ile sonsuzluğa doğru yolculuğa çıkın.

Haber: Emel Benli & Antalya

Yarın yani 7 Kasım'da Antalya CONCORDE OTEL'de yılın tatilini yaşatacak olan Royalde; büyük tatil etkinliğinin startını verecek. Özenle ve emek verilerek hazırlanmış olan bir şhowroom ile karşınıza çıkacak olan Royalde Ailesi, Türkiye'nin ve Avrupa'nın dört bir tarafından gelecek olan Royalde sevdalılarına bol aktiviteler ile harika bir tatil yaşatacak.

2019 sezonunu kapatacağımız şu günlerde hepimizin ihtiyacı olan bu tatili düzenleyen Royalde Yön. Kur. Başkanı Sayın Orhan Çağatay'a ve Royalde Yön. Kur. Başkan. Yardımcısı aynı zamanda Royalde Genel Müdürü Sayın Serkan Çağatay'a teşekkür ediyor ve bizleri sonsuzluğa sürükleyen ürünlerin tasarımları için kendilerini kutluyoruz. zebra stor gurupları, çiftli mekanizmalı tül storlar, tül dikeyler, plisel cam balkonlar, tül dikey rustik tasarımları, döşemelik kumaşlar ve kumaşlara kombinasyonlu dijital baskılı halılar en yeni trend renk ve desenler ile sizleri bekliyor olacak... Ayrıca siz değerli dostları ile teknolojide sektörümüzün geldiği son gelişme olan perde giydirme proğramına da yer verecek olan Royalde'nin sahibi Sayın Orhan Çağatay 8 Kasım Cuma günü bir açılış konuşması gerçekleştirerek şhowroomun açılışını gerçekleştirecek...

Gala gecesinde de sanatçımız Sevgili Bayram, geceye renk katacak...
Not: Royalde Antalya Etkinliğini tüm röportajlarını ve haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 157811

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.