davillo tekstil

Zeki Züccaciye Vinaldi Ev Tekstilinde Büyük Kampanya...


Zeki Züccaciye Vinaldi Ev Tekstilinde Büyük Kampanya...

Haber: Emel Benli & İstanbul

35 yıllık geçmişe sahip olan ve Vinaldi Marmara Bölge Müdürlüğü'nü yürüten "Zeki Züccaciye", tüm Vinaldi ürünlerinde  büyük bir kampanya başlatmıştır. 

20.000'i aşkın ürün ve 70'e yakın marka ile toptan satış yapan Zeki Züccaciye, İstanbul'da 6500 m2'lik kapalı alanda hizmete devam ederken; Ev Tekstili'nin Dünya markası Vinaldi ile gönül birliği yapmış ve kendisine çok şey katan Vinaldi'nin ürünlerinde belli aralıklarla kampanyalar düzenlemiştir.

Bu seferde "Büyük Ev Tekstili Etkinliği" adı ile kampanya düzenleyerek; gündeme oturan ve Vinaldi'nin tüm ürünlerinde ciddi indirimlere giderek peşin fiyatı üzerinden kredi kartına 5 taksit imkanı sunan "Zeki Züccaciye" aynı zamanda tüm Türkiye'ye ürün göndermektedir. 15 Kasım'da startını verecek olan etjkinlik 20 Kasımda son bulacaktır. 5 gün sürecek olan bu etkinlik; siz değerli dostlarına çok şey kazandıracaktır.  

Bu kampanyada, Vinaldi'nin çeyiz setleri, yatak örtüleri, nevresim takımları, bornoz setleri, hamam takımları, pike takımları, salon takımları ve havlu gibi ev tekstil ürünlerinin tamamını bulabilirsiniz. Daha geniş bilgi için Vinaldi Marmara Bölgesi Müdürü Sayın Selahattin Üngan'a ulaşabilirsiniz... 


VİNALDİ MARMARA BÖLGE MÜD. ZEKİ ZUCCACİYE
İletişim: Girne Mah. Atatürk Cad. No: 41 / Maltepe / İstanbul
Tel: 0216 457 21 00
Gsm: 0544 725 05 25 /  0533 157 73 20

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 976464

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.