davillo tekstil

Ceyteks Tekstil Konya'yı Salladı...

Ceyteks Tekstil Konya'yı Salladı...

Haber: Emel Benli & Konya

Sevgili Sektör Mensupları, Konya’dan tüm Türkiye’ye perde ve fonluk kumaş toptancılığı satışı yapan Ceyteks Tekstil, üçüncü etkinliğini 26 ve 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Konya’da kendi bünyesinde gerçekleştirdi. İki gün boyunca Türkiye genelinden gelen değerli dostlarını ağırlayan Ceyteks Tekstil’in Yön. Kur. Başkanı Sayın Mustafa Ceylan; yani dostlarının tabiri ile “Anadolu Aslanı” tüm ürünlerinde indirim kampanyasına giderek müşterilerinin yüzünü güldürdü.

Konya başta olmak üzere Yozgat, Bartın, Nevşehir, İzmir, Aksaray, Kırıkkale, Manisa / Soma, Aydın, Osmaniye, Sivas, Burdur, Antalya, Gaziantep, Aksaray gibi bir çok şehirden gelerek Sayın Ceylan’ı yalnız bırakmayan perdeci dostları, yapılan alış – verişlerin ardından Mevlana Celaleddin-i Rum –i’ Hazretleri’nin de türbesini ziyaret etmeyi ihmal etmediler...İki gün boyunca süren etkinlikte Ceyteks tarafından güncel piyasa ürünlerinin uygun fiyat politikası ile alıcılarına sunulması; sadece satıcının ve alıcının memnuniyetinin dışında Konya şehrine de hareketlilik ve istihtam sağlamıştır. Biliyoruz ki bu tür etkinliklerin bulundukları şehrin kalkınmasında büyük rolü vardır.

Üstün performans sağlayarak çok ciddi ve bol cürolu bir etkinlik gerçekleştiren Sayın Mustafa Ceylan, “ Göstermiş olduğumuz başarı sadece benim değil, çok değerli mesai arkadaşlarımındır.” diyerek  ekibine de hak ettiği değeri bu sözleri ile göstermiş oldu. Genç, çalışkan, atak, güler yüzlü, dürüst, samimi ve her şeyden önemlisi yüreğinde insan sevgisi besleyen Mustafa Ceylan “Kalbinin ekmeğini” bir kez daha aşına katık yapmış ve biriktirdiği dostları ile bu ekmeği paylaşmayı bilmiştir. Paylaşım yürek işidir. Paylaşım gönül işidir. Yüreği kocaman, gönlü geniş  genç  iş adamımız; geleceğe dostlarını da yanına alarak sağlam adımlarla yürümektedir.

Yaptığı şey çok zor değil aslında ; önce hayal ediyor, bu hayali dostları ile paylaşıyor ve gerçekleştirmek için o kocaman kalbini dostlarına tekrar açıyor. Tabi ki bütün bunları yaparken, hem kendi için hem onlar için yenilik üstüne yenilik yapmayı da ihmal etmiyor. Her dört  ayda bir koleksiyonuna yenilerini ekleyen Mustafa Bey, kendi markası olan  ve şimdilik 75 başlık, 500 varyanttan oluşan ESSENTİA” kartela setinede güçlü bir ar - ge çalışması ile yenilerini katarak 2020 yılını Ceyteks yılı yapmaya hazırlanıyor.

Gaziantep ve İzmir etkinliğinin arkasından Konya etkinliğini de büyük başarı ile sonuçlandıran Anadolu Kaplanı, 2020 yılı için hayallerini şimdiden planlayarak hazırlığa koyuldu bile…2020 yılının ilk sezon ayı olan Mart’ta tekrar Konya arkasından İzmir’de etkinlikler yapacak olan Mustafa Bey, Nisan ayının ilk haftası ise Antalya’da bir tatil etkinliği gerçekleştirecektir.  Antalya tatilinde ürün satışı yapmayarak sadece dinlenmeye yönelik bol sosyal aktiviteli bir tatil gerçekleştirecektir. Size kalan ise Ceyteks’i takip etmektir.

Konya etkinliğinde kendisini yanız bırakmayan tüm dostlarına teşekkürlerini sunan Sayın Mustafa Ceylan, tüm sektör mensuplarına hayırlı işler dilemektedir. Yolun açık olsun Anadolu Kaplanı… 

CEYTEKS TEKSTİL TOPTAN PERDE
İletişim: Horozluhan Mah. Demirlenk Sokak No: 40 / Konya
Tel: 0332  237 60 53
Gsm: 0543 774 76 03
Fax: 0332 237 60 43
web: www.ceytekstekstil.com


CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / OSMANOĞULLARI MEFRUŞAT
MURAT YALNIZ / KONYA
CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / GÜNDOĞDU PERDE
TURAN GÜL TEKSTİL /KONYA
CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ \ BOLAKLAR MEFRUŞAT
MUSTAFA BOLAKAR / AKSARAY


CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / YILMAZLAR PERDE \ MUSTAFA YILMAZ \ SİVAS


CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / DEMİRTÜRK MEFRUŞAT / YOZGAT


CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / KURNAZLAR MAĞAZALARI / MANİSA - SOMA


CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / VİNALDİ TÜRKİYE SATIŞ MÜDÜDRÜ
 ENGİN EMRECİKSİN


CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / ÖZ BURSA KUMAŞ PAZARI- SERMİN EROĞLU / YOZGATSERMİN EROĞLU - YOZGAT


CEYTEKS 2019 KONYA ETKİNLİĞİ/ ACAR PERDE HALI / CEMİL ACAR / İZMİR


CEYTEKS TEKSTİL 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / KONYA DÜĞÜN PİLAVI YEMEĞİ


CEYTEKS TEKSTİL 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / YADEL MEFRUŞAT
 AZİZ KAHVECİ / KONYA


CEYTEKS TEKSTİL 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / ERDOĞAN TEKSTİL - AKŞEHİR 
 NUR ÇEYİZ PERDE  - AKSARAY / ZEKERİYA KÖSELER - KONYA

CEYTEKS TEKSTİL 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / ACARLAR PERDE 
ALİ OSMAN ACAR / BARTIN


CEYTEKS TEKSTİL 2019 KONYA ETKİNLİĞ /TUNAHAN PERDE HALI / İZMİR

CEYTEKS TEKSTİL 2019 KONYA ETKİNLİĞİ / MUSTAFA CEYLAN - BURCU MANGIRLI - ERDİNÇ BÜYÜKKÖPRÜLÜ - KONYA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 409736

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.