davillo tekstil

Hakan Perde & Brillant - Vinaldi / Demetevler / Ankara

Hakan Perde & Brillant - Vinaldi / Demetevler / Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara

Ankara’nın saygın perakende firmalarından biri olan  “Hakan Perde;” yıllardır nihai tüketiciye Demetevler Semti’nde hizmetine devam ediyor. Gördüğünüzde gözlerinizi kamaştıracak görsellik, temizlik, düzen ve nizamın hepsinin bir arada olduğu Hakan Perde, sektörümüzün duayen  isimlerinden Sayın Hakan Kara’nın mağazasıdır.

Sayın Hakan Kara’nın sektör birikimi, ticaret tecrübesi, alanında donanımlı kadrosu ile perakendeciliğin kitabını yeniden yazdıracak şekilde dizayn ettiği mağazası aynı zamanda  ünlü Dünya markalarının konsepti ile şekillenmiş; ve Ankara’nın en şık mağazalarından biridir. Tül, fonluk, aksesuar, perde sistemleri, ev aksesuarları dallarında hizmet veren Hakan Perde, sadece Ankara’nın değil civar illere ve yurt dışına da verimli bir şekilde hizmet vermektedir. Brillant, Vinaldi, Verdi, Taç, Pegalüks, AST, Nope, Lef, Royalde Home, Beyaz Perde Sistemleri, Perway ve E Stor gibi ünlü markaların bir birinden şahane  ürünleri ile sunumunu yaptığı konseptlerle perde ezberimizi bozuyor.

Mevlana'nın aşkla sema dönmesi, Yunus'un şiirlerine aşkını katması, Mimar Sinan'ın aşkla binaları inşa etmesi gibi, Hakan Kara'da perdelerinde en ince ayrıntıya dikkat ederek işini aşkla yapıyor.  

Hizmette garanti, güler yüz, dikişte itina gibi hassasiyet isteyen konularda tecrübelerini konuşturan Hakan Perde, toplamda 9 kişilik kadrosu ile sektörümüze hizmet vermeye devam ediyor. Ücretsiz ölçü, ücretsiz dikiş, ücretsiz montaj gibi konularda da farkı sunan Hakan Perde’nin Sahibi Sayın Hakan Kara’ya, Sevgili eşi Hülya Kara’ya, Sevgili Oğullara Enes ve Eren Kara’ya dürüst ticaretleri, işlerine gösterdikleri saygı ve ehemmiyetten dolayı teşekkür ediyor, tüm yeni nesile örnek teşkil ediyor ve sevgilerimizi sunuyoruz…   

Hakan Perde / Demetevler / Ankara
İletişim: 357. Cad ( Eski 12. Cad ) No: 12 / B- Demetevler / Ankara
Tel: 0312 334 10 70
Gsm: 0542 334 10 70
web: www.hakanperdedemetevler.com
e- mail: info@hakanperdedemetevler.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 548786

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.