davillo tekstil

Arben Concept / Toptan Perde / Yılmaz Oroç / Kayseri


Arben Concept / Toptan Perde / Yılmaz Oroç / Kayseri

“ İşimiz sizi anlamak” diyen Arben, Kayseri’den Türkiye’ye açılan bir kapı…

Haber: Emel Benli / Kayseri

21 yıl boyunca aralıksız sektörümüze hizmet veren genç meslektaşımız Sayın Yılmaz Oroç tarafınfan bir yıl önce kurulan Arben Concept; Kayseri merkez’den tüm Türkiye’ye tül, fonluk kumaş, güneşlik ve aksesuar çeşitleri toptancılığı ile hizmet vermek üzere kolları sıvadı. Kısa süre içerisinde başarıyı yakalayan güler yüzlü ve dürüst ticareti ile deneyimli kadrosunu harmanlayan Sayın Yılmaz Oroç, Kayseri’den Türkiye’ye açılan kapıdan “İşimiz Sizi Anlamak “ düsturu ile yola çıktı.

Sektör yeterliliği ve tecrübesini harmanlayarak çıktığı bu yolda 40 yıllık toptancılara taş çıkaran Yılmaz Bey, gencecik yaşına rağmen cesareti ile sektör gençlerine örnek oldu. Kayseri merkezde çok iyi bir konumda yer alan Arben; 2 kattan oluşan ve 1500m alana yayılı, güncel ürünlerin şohowroom esintisini yansıtırken; çok ciddi stok ile de gündemde yerini almayı başardı. Aynı zamanda kendi markası olan ve 300 noktaya ulaştırdığı  “GOLDLİNE” isimli seti ile de kalitesini ispatlayan Arben;  kesim hizmeti sunarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteyi her zaman ön planda tutan Arben Ailesi, güler yüzlü hizmet çizgisinden hiç ayrılmadan yol alıyor.

Arben’in kadrosunun çok kuvvetli ve genç olması, sektörde profesyonel işler çıkarması Sayın Yılmaz Oroç’u daha da cesaretlendirirken; firmasının başarısını şu sıralar verdiği bir etkinlik kararı ile  taçlandırmaya hazırlanıyor.  26 ve 27 Ekim 2019 (Cumartesi – Pazar ) tarihleri arasında birçok üründe özel fiyatlarla karşınıza çıkacak olan Yılmaz Bey, “ Büyük İşler Yap” sloganı ile siz değerli dostlarını “alırken kazandırmaya” davet ediyor.

Arben Concept, sezonun en güncel ürünleri ve en dip fiyatları ile bu etkinliğe hazırlanırken; “ Daha çok yeni bir firmayız, dolayısı ile elimizde tapon, modası geçmiş ürünümüz yok, biz bu kampanyayı tabiri caiz ise fırından yeni çıkmış ürünler üzerinden gerçekleştireceğiz. Amacımız tüm müşterilerimizi kazandırmak ve sektöre hareketlilik katarak; can suyu olmaktır.” diyerek biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na açıklamada bulunan Sayın Yılmaz Oroç, tüm Türkiye genelinde ki perakendecileri gerçekleştireceği etkinliğine davet ediyor.

ARBEN CONCEPT TOPTAN TÜL PERDE

İletişim: Güllük Mah. Necip Fazıl Bulvarı No: 7 / A - Melikgazi / Kayseri
Tel: 0352 330 0 300
Gsm: 0532 561 97 00
web: www.arbenperde.com.tr
e-mail: info@arbenconcept.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 343483

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.