davillo tekstil

Meteks 2. Kez Ankara'da...


Meteks 2. Kez Ankara'da...

Haber: Emel Benli & Ankara

Meteks  İkinci Ankara Etkinliği’nin startını bu sabah yani 8 Ekim 2019 tarihinde Gölbaşı Akalın Bala Salonu’nda verdi.  Yoğun istek ve talep üzerine tekrar Ankara’ya gelen Meteks,  yine gündem ürünleri ve indirimli fiyatlar ile ses getirdi. Grek tüller, Örme tüller, Zincir tüller, Armür, Brode Çeşitleri, Etek Grekler,  Ada, Eyfel, Panama, Aras, kort fonluk kumaşlar, Karesi güneşlikler  ve daha niceleri…

Bütün bu emekler siz değerli perdecilerimiz için gerçekleştirilirken; Meteks’in ciddi anlamda ki stogu, donanımlı kadrosu ve talep doğrultusunda ki ön görüşü, lojistgi gıpta edilecek şekilde düzen ve nizam içermektedir. Bütün bu düzenin ve nizamın Meteks Yönetim Kururulu Başkanı Sayın Metin Çavuş’un iş ahlakı ve disiplininden ileri geldiğini düşünüyor ve cesaretinden dolayı kendilerini kutluyoruz. Özellikle Türkiye genelinde gerçekleştirdiği bütün etkinliklerinde göstermiş olduğu fiyat istikrarı da siz değerli perdeciler tarafından önem teşkil etmektedir.

Fiyat istikrarının bu tür etkinliklerde büyük önem teşkil ettiği ve asıl ticaretin alırken para kazandıracağını bizlere bir kez daha hatırlatan Meteks Ailesine teşekkür ediyoruz. Sektörün akan suyunun yatağını değiştiren ve sektörü nakit alış – verişlere teşvik ederek; sektöre yeni bir boyut kazandıran Meteks  Türkiye geneli etkinliklerine devam edecek.  

İlk etkinliğini yine Ankara’da gerçekleştiren Meteks Ailesi; Samsun, Adapazarı, Balıkesir, Gaziantep, Adana, ve Trabzon etkinliğinin ardından siz sevgili Ankara’lılara söz verdiği gibi tekrar Ankara’da soluğu aldı. İki gün boyunca yaptığı etkinlikle yüzünüzü güldürecek olan Meteks, 9 Ekim Çarşamba günü akşamı etkinliğini sona erdirecek. Bu etkinlikten yararlamak isteyenler elinizi çabuk tutun; çünkü bu fırsat kaçmaz.  Ucuza alın ki kışın rahat edin...Tüm perdeci meslektaşlarımıza sonbahar ayında başarılı ve bol kazançlı günler diliyor…Önümüzde ki bahar ayında etkinlikleri ile tekrar sizlerle  buluşacak olan Meteks’in ilk durağı tekrar Ankara olacağı haberini sizlerle paylaşıyoruz. 

 METEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / PAYDAŞ PERDE / ANKARAMETEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / ECEM BİRLİK MEFRUŞAT / SİNCAN


METEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / ÜNALDI MEFRUŞAT / GÖLBAŞI / ANKARAMETEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / PERDECİ ÖMER / ÖMER TAŞDEMİR / ANKARA


METEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / İPEK PERDE TASARIM / ÇORUM


METEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / ELİŞ PERDE / KÜÇÜKESAT / ANKARA


METEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / ATAŞ MEFRUŞAT / KEÇİÖREN / ANKARA


METEKS ANKARA ETKİNLİĞİ / ŞÜKRAN TEKSTİL / GÖLBAŞI / ANKARA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 669885

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.