Perde Satıcıları Haber Portalı

YAZARLAR

BİZ BİR AİLEYİZ...

16.04.2017 0 yorum

 BİZ BİR AİLEYİZ

Çok değerli meslektaşlarım, sevgili müşterilerim

Sezonumuzun açıldığı şu günlerde hepinize hayırlı işler diliyor, bol ve bereketli bir sezon geçirmenizi arzuluyorum. Her sezon olduğu gibi, bu sezonda Muteks ailesi olarak yine üzerimize düşen görevi bir kez daha icra etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız sizlere para kazandırmak ve rakiplerinizle aranızda büyük fark yaratabilmektir. Bu yüzden her zaman üretiyor ve araştırmalarımıza daima yön vererek modayı yakından takip edip, kaliteyle harmanlayarak bir birinden usta kadromuzla sizler için yol alıyoruz.

2017 yılının ilk sezonu için yine kolları sıvadık…Kış boyu yaptığımız araştırmalarımız ve çalışmalarımız doğrultusunda zebra, stor, tül grupları ve fonluk gruplarında kreasyonlarımızı hayata geçirdik. Her zaman aşk ve şevk ile yaptığımız işimizi siz değerli dostlarımızı kalkındırabilmek için  olduğunun bir kez daha altını çiziyor ve bu yıl 12. sini gerçekleştireceğimiz tatil etkinliğimize hepinizi davet ediyorum. Yine Antalya – Manavgat’ta siz değerli dostlarımızla bir araya geleceğimiz tatilimizde, amacımız bir arada olabilmek ve sizlere sezon öncesi moral aşılamaktır. İşimizin sadece imalat ve toptancılıktan ibaret olmadığını, sizler ile yakından ilgilenmemiz gerektiğinin farkında bir kadroyla yol almak, bu yolculukta ise sizleri yanımızda görmek duyulabilecek mutlulukların en güzelidir. Hiç durmaksızın yol alan Muteks, tatil sonrası da 2017 İstanbul Ev Tekstil Fuarı için kolları sıvayacak ve sektörümüze yaraşır bir fuar olması için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Kapılarını bir kez daha tüm Dünya’ya  açacaımız fuarda yine 3. Holl’de yerimizi alacak ve yeni ürün kreasyonlarımızı yorumlarınıza açık bir şekilde görücüye çıkaracağız.

Daha ileriye sizlerle yol almak ve her zaman üretmek dileği ile şansınız bu sezonda bol olsun. Hepinizi en derin saygılarımla selamlıyor ve tatil etkinliğimize hepinizi bir kez daha davet ediyorum…

Saygılarımla

Muteks Yön. Kur. Başkanı Murat Tuncer 

Bu yazıyı 314 kişi tarafından okundu.

DİĞER YAZILARI

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR