Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

KARABUDAK TEKSTİL & TAÇ EVİ / ERYAMAN / ANKARA

24.08.2014 - 00:33:36

Karabudak Tekstil, Ankara’lı nihayi tüketicinin gözünde bir marka...

Haber: Emel BENLİ& ANKARA / Bu haber  Perdesen & Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Ankara Eryaman Göksu Alış Veriş Merkezinde 5, Etlik’te Forum’da 1 mağaza ile yani mağazalar zinciri ile Ankara’lının gönlünde taht kurmuş Karabudak Tekstil, Ev Tekstil camiasının yüz akı ve bir örneğidir. Sahibi Sayın Mesut Karabudak tarafından yönetilen mağazalar, Türkiye’nin zirvede olmaya devam eden markalarını satarken; performansı yüksek satış danışmanları ile de türk ev tekstilinin kalkınmasında ve sektörümüzün artık bir meslek halini almasında önemli röle sahiptir. Eryaman’da 11 yıllık geçmişe sahip Karabudak  bir Taç Evi’dir.

Aynı zamanda bir "Davillo Perdesen" satıcısı olan Karabudak Tekstil, 1994 yılında kurulmuş ve  20 yıllık bir geçmişe sahiptir. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı’na röportaj veren Karabudak Tekstil’in Satış Sorumlusu Sayın Burak Bildik, tecrübeli bir meslektaşımız olup; " Bana bu mesleği sevdiren babamdır." diyerek bizlere baba mesleğine sadakatı hatırlatıyor ve babası rahmetli Mehmet Bildik’ten, devraldığı mesleğindeki tecrübelerini birer birer dile getiriyor. 6 yıdır Karabudak ailesinin bünyesinde çalışan Sayın Bildik, babasının eski bir perdeci olduğunu ve ticaret terbiyesini babasından aldığını belirtiyor. Davillo Perdesen’in Ankara Bölge Sorumlusu Sayın Can Comba ilede dostluk kuran Burak Bey, Karabudak ile Davillo arasındaki köprüyü sağlam tutuyor ve Davillo’nun Karabudak Tekstil için ayrı bir önem teşkil ettiğini belirtiyor.

3 yıdır Davillo’nun ürünlerini sattıklarını ve son 1 yıldırda stor ve zebra ile yollarına devam ettiklerini belirten  Burak Bey, firması için en doğrusunu seçmeye çalıştığını, firmasını kalkındırmak için mesai arkadaşları ile birlikte ellerinden geleni yaptıklarını belirtiyor. Neden Davillo? sorumuza "Karabudak Tekstil bünyesinde 3 perde mağazamız bulunmaktadır, Davillo’nun Ankara’da olması firmamıza bir kolaylık sağlamaktadır." cevabını veren Burak Bey, " Davillo ile yola devam." diyor.

KARABUDAK TEKSTİL & TAÇ EVİ

İletişim: KC Göksu Alışveriş Merkezi ( Göksu Karşısı ) No: 57 / Eryaman / ANKARA

Tel: 0312. 280 72 75  &  Fax: 0312. 280 76 45

web: www.karabudaktekstil.com

Bu haber 3731 kişi tarafından okundu.
Fotoğraflar

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

  1. Neslihan dere 23.11.2016 19:51:39

    İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra ertesi gün iade etmeme rağmen işletme yetkilisi iade yapacağını söyleyerek fişleri alıp zımbalamış ancak iade süresi bitince ise para iadesi yapamayacağını belirtmiştir. Taç gibi bir kurumsal firma temsilcisine yakışmayan davranışla aldatılmış bulunmaktayız

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR