03 Eylül 2015 Perşembe
Emel BENLİ
İKİNCİ YARI!...
Erdoğan BAYDEMİR
Brillant Kosova Prizren'de!
Nazım BAYRAM
Türkiye Ev Tekstili sektörünün öncü ve güvenilir firmaları arasındayız.
Kemal ULUSAL
Vinaldi: Sınırları Aşan Marka
Murat TUNCER
SIRTINI GÜNEŞE ÇEVİRİRSEN;...
Nuri TURGUT
SENİN HEDEFİN NE??
Av.Can ERÖKSÜZ
HAKSIZ REKABET
Üye Girişi
Öne Çıkanlar
Duyurular
Faaliyetler
E-Bülten
Ziyaretçi Sayıları
Online : 12
Bugün : 744
Toplam : 1981638


Haberler
ANFAŞ ANTALYA FUARI..
29.12.2008 - 16:16

 

 Yerli ve yabancı konaklama işletmeleri’nin yöneticilerinin ve tüm sektör profesyonellerinin her yıl büyük ilgi gösterdiği ve her yıl 25.000‘in üzerinde sektör profesyoneli tarafından ziyaret edilen ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT’ “Uluslararası Akdeniz Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Servis Ekipmanları İhtisas Fuarı” 15  – 18 Ocak 2009 tarihleri arasında 20.  kez açılıyor. Anfaş Hotel Equipment sektörün en kapsamlı fuarı olarak görülüyor.
 
338 Firmanın katılacağı fuarda  2940 marka sergilenecek.  Hotel Equipment  2009  Fuarı’nın  2 Milyar Dolar  civarında  iş hacmi yaratması bekleniyor.

20. Uluslararası Anfaş Hotel Equipment Fuarı’na Türkiye’den 25.000’e yakın otel sektörünün temsilcilerinin yanı sıra bu yıl ağırlıklı olarak BAE, Rusya, Yunanistan, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Kıbrıs, İsrail, Suriye, Bulgaristan ve Tunus’tan 500’ün üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Fuar kapsamında uluslararası alım heyetleri ile ticari bağlantılar kurabilme imkanı buluyor.

Türkiye’nin En Kapsamlı Uluslararası İhtisas Fuarı “Anfaş Hotel Equipment”
ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT Fuarı’nın Türkiye’de bir turizm bölgesinde yapılan en kapsamlı uluslararası ihtisas fuarı dır. 20 yıldır turistik işletme ve tesislerin  A’dan  Z’ye ihtiyaç duyabileceği tüm ürün gruplarına hitap etmektedir. Türkiye’nin tümüne hitap etmesinin yanı sıra Uluslararası anlamda Akdeniz Bölgesi, Ortadoğu, Kuzey Afrika sektör profesyonellerinin ilgisini fuara çekmektedir. Turistik İşletme, kamu ve özel sektöre ait Konaklama – dinlenme tesisleri, toplu gıda tüketen işletmeler ve sosyal tesislere yönelik imalat, ihracat -  ithalat işletmeleriyle turizmcilerin buluşması her yıl Hotel Equipment Fuarında gerçekleşiyor. 

Altın Şefler Hotel Equipment Fuarında Yarışıyor.
Yurtiçi ve Yurtdışından Binlerce Şefin Buluşma Noktası Olacak “ULUSLARARASI ALTINKEP YARIŞMASI” Türkiye’deki Tüm Aşçı Dernekleri’nin Katılımıyla Şimdiye Kadar Yapılan En Büyük Yarışma Olacak.
Türkiye Aşcılar Federasyonu önderliğinde Şefler Birliği’nin organize ettiği “Uluslararası Altın Kep Yarışması” Anfaş Hotel Equipment” Fuarı boyunca  Fuar Alanı içerisinde özel olarak hazırlanan 2000 m2‘lik alanda

1- Yılın Altın Şefi
2- Yılın Altın Pastacısı
3- Sebze Oymacılığı
4- Yılın Ekmek Şefi
5- Turizm Otelcilik Okulları
6- Çikolata, Şeker Dekor ve Maket Yarışması
7- Genç Aşçılar
8- Modern Türk Mutfağı
9- Mini Soğuk Büfe
10- Buz Heykeller Yarışması

kategorilerinde ve tamamen profesyonellere yönelik olarak düzenlenecek, "Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması", Türkiye Aşçılar Federasyonu üyesi 11 dernek ve üye olmayı bekleyen 6 dernek şeflerinin katılımıyla gerçekleşecek.
İspanya, Yunanistan, İtalya, Almanya, Malta ve İngiltere’den 100’ün üzerinde uluslararası şefin ve “Chainedes Rotisseur Club” uluslararası gurmeleri’nin jüri üyeliğinde gerçekleştirilecek yarışmada, Türkiye’nin dört bir tarafından 2000’in üzerinde şefler yarışacak.

Hotel Equipment Fuarına Profesyonel Ziyaretçi Yağacak.
 Anfaş tarafından bu sene Dış Ticaret Müsteşarlığı, ATSO (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası), Antalya İhracatçı Birlikleri, TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği), KOSGEB, AKTOB (Akdeniz Turistik Otelciler Birliği),  P.O.Y.D. (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği,  A.T.M.D. (Akdeniz Teknik Müdürler Derneği), O.T.M.D (Otel Teknik Müdürleri Derneği)  YİYDER (Yiyecek İçecek Yöneticileri Derneği), Türkiye Aşcılar Federasyonu, OTED (Otel Temizlik ve Dekorasyon Derneği) işbirliği ile gerçekleştirilen  fuarın ziyaretçileri,  turizm bölgeleri yoğun olmak üzere tüm Anadolu’daki konaklama sektörü, hastaneler, üniversiteler, bar ve eğlence işletmeleri misafirhaneler, sosyal tesisler, askeri tesisler,  pansiyonlar ve restoran işletmelerinin yöneticileri, ilgili sektörlerin profesyonelleri ve yurtdışındaki işletmelerin temsilcilerinden oluşuyor. European Federation of Catering Equipment Manufacturers (EFCEM - Avrupa Catering Birliği)  üyeleri ve ülkelerin temsilcileri Anfaş Hotel Equipment  fuarına resmi olarak davet edilmiştir.

DUBAİ’den Hotel Equipment Fuarına Yoğun İlgi
Yapılan yoğun tanıtım çalışmaları  neticesinde son zamanların en popüler turizm merkezi olan Dubai’den yatırımcılar da fuara kalabalık gruplar halinde katılacaklarını bildirdiler.

Rusya Heyetleri
Moskova, Ekatarinburg, Ufa ve Tiver bölgelerinden tekstil sektörü başta olmak üzere tüm otel ekipmanları sektörlerinden satın almacıların heyet halinde davet programı hazırlanmıştır.

DTM ALIM HEYETİ PROGRAMI DÜZENLEYECEK
Anfaş Hotel Equipment katılımcılarına uluslararası alım heyetleri ile ticari bağlantılar kurabilme, katılımcı ve ziyaretçi ülkelere ihracat imkanı ile ticari etkinliklerini artırma fırsatı sunmaktadır. Üstlendiği bu misyon ile Dış Ticaret Müsteşarlığı (DTM) Koordinatörlüğü’nde  ve Antalya İhracatçı Birlikleri organizatörlüğünde Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Fas, İsrail, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Mısır, Rusya, Suriye, Tunus ve Ukrayna’dan sektör profesyonelleri davet    edilmektedir.

ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT YURTDIŞI FUARLARINDA TANITILIYOR.
Fuarın yurtdışı tanıtım çalışmaları bu yıl 20 ülke için yapılmıştır. ANFAŞ‘ın Paris, Dubai, Romanya, Ukrayna, Rusya Fuarlarında yapmış olduğu yoğun tanıtımlar neticesinde hedeflenen satın alma, ithalat ve ihracat müdürlerine ulaşılmış fuara davet edilmişlerdir.

Bu sene ayrıca fuarımıza Devlet Malzeme Ofisi ve Tüm Türkiye’den Yurtkur Yöneticileri için profesyonel iş görüşmeleri davet programı organize edilmiştir.

Ankara’daki bazı Kamu Kuruluşları  ve Genel Müdürlüklerin Satın Alma ile alakalı  üst düzey yöneticileri; Kapadokya, Bursa, İstanbul, Bodrum, Marmaris, Kemer  Otelciler Birlikleri yöneticileri ve Otel sahipleri fuarı grupları halinde  ziyaret edeceklerdir. Ayrıca Türkiye deki Üniversitelerin Genel Müdürleri ve Hastanelerin Satınalma Müdürü, Teknik Müdür, Housekeeping Müdürlerine özel davetler  yapılmıştır.  Yurt Çapındaki 18 adet Organize Sanayi Bölgesi’nin Müdürleri Hotel Equipment 2009’e beklenmektedir. Türkiye’deki 2000 den fazla otelciye VIP davetler gönderilmiştir.

2009 Anfaş Hotel Equipment Fuarına 25.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçi beklenilmektedir.

ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT’09 Fuarına katılan kuruluşların ürün yelpazesi
Mutfak ve Çamaşırhane Makine ve Gereçleri, Tüm Otel Tekstili Ürünleri - Yataklar - İç ve Dış Mekan Mobilyaları - Dekorasyon Malzeme ve Aksesuarları, Fast Food ve Pastane Sistem ve Malzemeleri, Buz Makineleri, Çay Kahve Otomatları, Servis Malzemeleri (Cam, Porselen, Metal), Hijyen – Temizlik  Malzeme Araç ve Gereçleri, Personel Kıyafetleri, Bilgisayar Sistemleri – Pos  ve Yazılım Paketleri, Elektronik Büro Aletleri, Komünikasyon ve Uydu Sistemleri, Elektronik Aletler Ses – Görüntü ve Işık Sistemleri, Sağlık – Yangın – Güvenlik Malzeme ve Gereçleri, Hava-Deniz-Kara Sporları Malzeme ve Tesisleri – Kondisyon  Aletleri, Oyun ve Eğlence Makineleri, Animasyon Malzeme ve Hizmetleri, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Soğuk Hava Odaları, Park ve Peyzaj Malzeme Ekipman ve Hizmetleri, Havuz – Pis  Su – Temiz  SuArıtma Ekipman ve Hizmetleri – Havuz  Malzeme Kimyasal ve İmalatçıları, Jeneratörler ve Kesintisiz Güç Kaynakları, Kongre Salonu Tefriş ve Ekipmanları, Buklet Malzemeleri, Banyo Aksesuarları ve Malzemeleri, Telsiz ve Radyo Sistemleri, Cilt Sağlığı ve Estetiği Teknikleri ve Malzemeleri, Sanat Ürünleri – Tablolar – Heykeller, Sektörel  Yayınlar  v.b.

Saygılarımızla;

kaynak:  anfaş. www.perdesaticilari.com özel haber

Bu haberi : 1680 kişi okudu.
Bookmark and Share Arkadaşına Gönder  Yazdır
İsminiz *
Başlık *
Yorumunuz *

 


harf daha yazabilirsiniz.
Onay Kodu:
Onay Kodu Doğrulama *
  

   
Ana Sayfa   |  Haberler   |  Videolar   |  Seri İlanlar   |  Firma Ara   |  Firmanızı Ekleyiniz   |  Alım Talebi   |  Satım Talebi   |  Ziyaretçi Defteri   |  Bunları Biliyormusunuz   |  İletişim
Perdeciler - Perde Satıcıları- Perde Satanlar
Genel Koordinatör: Aydın BENLİ     GSM: +90 533. 394 69 27  E-Posta: perde@perdesaticilari.com
© 2010 - www.perdesaticilari.com Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Herhangi Bir İçerik (
Resim, haber, video...) Kullanımı Neticesinde Yasal İşlem Uygulanacaktır.