CNR İSTANBUL 2018 EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON FUARI ( HOME & TEX ) 3.GÜN

28 Eylül 2018

CNR İSTANBUL 2018 EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON FUARI ( HOME & TEX ) 3.GÜN
Haber: Emel Benli / İstanbul / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır


Tam altı yılı geride bırakan Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, artık katılımcı ve 
ziyaretçilerden bir butik fuar ünvanı aldı. Modern ve çağdaş bir Türkiye profili çizen fuarlarımız, bizlere ticaret yolu açan ve ürettiklerimizi satmak için pazar zemini oluşturan platformlar olmanın dışında; turizim sektörününde bir ayağını oluşturarak herkesi nemalandırmaya devam ediyor.
Home & Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı’nın, bu yıl
altıncısı gerçekleştirilmesine rağmen; performansı yüksek olan fuarı isterseniz şöyle adlandıralım… Bir bebek doğmuştu ve o bebeğin emeklemesini ve yürüyerek düşmeden sağlam adımlar ile yürümesi ve hatta koşması herkes tarafından beklenen ve olması gereken bir durumdur. Home & Tex Fuarı’nı da  şu anda emekleyen bir bebeğe benzetecek olursak; Türk Ev Tekstili’n de sağlam adımlar ile yol alıyoruz anlamına gelir. Düşünülenin üzerinde iç ticarette ve ihracatta başarı elde eden katılımcılarımız, artık bu fuardan lezzet ve tat almaya başlamışlar ve 2018 yılı sonbahar - kış kreasyonlarını görücüye çıkararak adeta varlıklarını göstermişlerdir.
Bu fuarda  katılımcılarımız, misafirlerini ağırlarken; kendi aralarında tatlı rekabet güçlerinide çaktırmadan analiz etmiş oldular. Meydan okumakla kalmayıp ev tekstilinin adeta  " butik fuarı " olma ünvanını alan Home & Tex, hazır stant anlayışı ile de en çabuk yerleşmesi ve toplanması kolay fuar olarak; Türkiye Fuarları tarihine geçecektir. Alanın ve satanın kendi çapında memnun olduğu Home & Tex Fuarı, 29 Eylül Cumartesi günü son bulmakla beraber, hakkında uzun süre konuşacağımız ve dimalarımızda yer edecek bir fuar olacaktır.  
Bu fuarda her yıl olduğu gibi Davillo Perdesen yine biz "Perde Satıcıları Haber Portalı'na "partnerlik yaparak sesimizi siz değerli sektör mensuplarına duyurmamızı sağlamıştır. Tam 6 yıldır fuar haberlerinde bize sponsorlluk  yapan Davillo'ya huzurlarınızda Türk Ev Tekstiline bulundukları katkılardan dolayı tesekkürlerimizi sunuyor ve sektöre  örnek oldukları için kendilerini taktir ediyoruz...Teşekkürler Davillo...  2018 HOME & TEX FUARI / PERDEKOR TEKSTİL -KENAN ERÇEVİK


2018 HOME & TEX FUARI / AYDIN ÖRME / ÖZCAN AYAKSIZ
 HAKAN TEKSTİL- GÖKHAN ÇAKIR


2018 HOME & TEX FUARI / GENÇLER TEKSTİL- İBRAHİM ERSOY


2018 HOME & TEX FUARI / BAYRAMLAR DOKUMA - KÜRŞAT BAYRAM


DAVİLLO'NUN SPONSORLUĞUNDA CNR EXPO 2018 HOME & TEX 
 EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON FUARI

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 209257

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.