2018 CNR EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON FUARI AÇILDI. ( HOME & TEX ) 1. GÜN

26 Eylül 2018

CNR 2018 EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON FUARI ( HOME & TEX ) AÇILDI. 1.GÜN
Haber: Emel BENLİ / İSTANBUL / Bu haber Davillo'nun katkıları ile yapılmıştır.


Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) ve CNR Holding işbirliğiyle bu yıl altıncısı düzenlenen “HOME & TEX Fuarı,” tarihler 26 Eylül 2018'i gösterirken; kapılarını sonuna dek tüm Dünya’ya açtı.
29 Eylül 2018 tarihinde son bulacak olan Fuar, yerini başka fuarlara bırakacaktır.  

TETSİAD Yönetimi ve üyeleri tarafından büyük önem verilen, yurt içi ve yurt dışında çeşitli organizasyonlar ve yayınlarla reklamı yapılan HOME &TEX Fuarı, Türk ev tekstili sektörü ihracatının büyümesinde önemli bir rol oynarken; iç piyasanın hareketlenmesine de büyük katkı sağlıyor.

Her türlü ev tekstili bu fuarda...Tül, perde, brode, döşemelik kumaş, perde aksesuarları, perde mekanizmaları, uyku ve yatak odası ürünleri, mutfak ve yemek odası tekstili, havlu ve banyo ürünleri, dekorasyon ürünleri, duvar kaplamaları, yer kaplamaları ve iplik türleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. HOME&TEX Fuarı’nın tüm katılımcı firmaları için projelendirilip üretilen stantların,  istenilen metre karelerdeki ihtiyaçlara cevap verecek şekilde dizayn edilmesi ile katılımcılara büyük kolaylık sağlamakta. HOME&TEX Fuarı, ulusal ve uluslararası satın almacılar ile buluşma, direk olarak sipariş alma ve sektörel gelişmeleri yakından izleme gibi imkânlar sağlayarak, katılımcı firmaları, genişleyen bu pazarın tüm bileşenleriyle aynı çatı altında buluşturuyor.

Aralarında Almanya, Fransa, Rusya, Kanada, İran, Çin gibi ev tekstilinde büyük ticaret hacmine sahip ülkelerin de bulunduğu ziyaretçiler, ev tekstili ve dekorasyon dünyasındaki son gelişmeleri ve trendleri takip etmek için “Dünya’nın Ev Tekstili Merkezi” haline gelen Türkiye’ye misafir oldu.

Tetsiad bu yıl özellikle fuar alanında "Home Store" adı altında şık bir alana yer vererek fuara hoş bir ambiyans kazandırmıştır. Tüm renklerin kullanıldığı "Home Store" alanı tüm ziyaretçilerin, özellikle yurt dışı ziyaretçilerinin dikkatini çekmiş ve merak uyandırmıştır. Bu alanda renk uyumunu bizlere çok güzel bir şekilde yansıtan, Tetsiad, değerli fuar katılımcılarınada ellerinden gelen desteği göstermiştir. 


2018 HOME & TEX AÇILIŞ KONUŞMASI


Ulusal Tekstil ( Vinaldi ) Emre Cıksın- Uğur Süer- Yasin Taşdemir


UZUNLAR TEKSTİL - ERCAN UZUNLAR

2018 HOME & TEX FUARI / ALİ BAYHAN TEKSTİL - SERKAN BAYHAN

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 120635

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.