CNR EXPO EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON FUARI ( HOME &TEX ) YARIN KAPILARINI AÇIYOR.

25 Eylül 2018

CNR EXPO EV TEKSTİLİ ve DEKORASYON FUARI ( HOME &TEX ) YARIN KAPILARINI AÇIYOR.

Her eve bir hikâye yaratacak “kombin”, “kolay seçim” ve “tasarım” olanakları Home&Teks'de...

Herkesin kendi kişiliği ve kimliği ile düzenlediği, kendisini ifade eden eşyalarla donattığı, kendini en iyi hissettiği, bazen en korunaklı kalesi bazen de dostlarıyla en güzel anılarını oluşturduğu biricik mekânı evleridir.
 
Bu nedenle de her evin ayrı bir hikâyesi vardır. Bu hikâyeyi kimi zaman başlı başına oluşturanlar kimi zaman da hikâyeye yardımcı karakter olarak destek verenler ise eşyalardır. Özellikle ev tekstili ürünleri tuşesi ile dokunma hissine, renk ve desenleri ile göz zevkine ve modaya hitap eden, evlerimizdeki en önemli tamamlayıcı unsurlardır. Kanepede, pencerede, yerde, banyoda, duvarda, yatağımızda pek çok anıya eşlik ederler, pek çok öykünün içinde yer alırlar.

Bu yıldan itibaren HOME STORY / Home&Tex Fuarı konumlamasıyla kapılarını açacak olan Home&Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, satın almacıları, iş insanlarını, tasarımcı ve üreticileri, her eve bir hikâye yaratacak “kombin oluşturma”, “kolay seçim” ve “tasarım seçebilme” olanakları sunan ev tekstili ürünleriyle buluşturacak.
 
Hangi perde ile hangi döşemelik kumaş yan yana durmalıdır, yerdeki halı hangi perdeyi daha alımlı gösterir, bornozlar kullanan kişiyle nasıl bütünleşir, yatak örtüsü küçük halılarla nasıl daha ön plana çıkar, hangi kumaşın tuşesi hangi renklerde insanların duygularını harekete geçirir, gençlerin tercihlerinde hangi ürünler birbirini tamamlar ya da olgun insanlar hangi desende yeni bir öykü yaşamak ister? Bunlar gibi pek çok sorunun cevabı yazılacak, hepsi HOME STORY’de anlatılacak.

Son tüketicisine “ev hikâyesi” oluşturması için önce kendisinin bu hikâye ürünlerini görmesi amacıyla davet edilen binlerce yabancı katılımcı, Home&Tex Fuarı'nda ev tekstili ürünlerinin farklı trend alanlarında hikâyelendirilen sunumlarıyla karşılaşacaklar. Farklı ürün ve tasarımlarla kombin oluşturabilecek, yüzlerce sergi içinden kolayca seçim yapabilecek ve trend alanlarında sürpriz hikâyelerle tanışabilecekler...
 
HOME STORY / Home&Tex bu yıldan itibaren yeni konumlandırmasını farklı ürün grupları ile destekleyecek ve dünyaya yenilikçi ev tekstili tasarımları sunmaya devam edecek. HOME STORY’ye kendi hikâyesini de eklemek isteyen ziyaretçiler aynı zamanda, İstanbul fuar gezilerini tur seçenekleriyle birer küçük tatile de dönüştürebilecekler.
 
HOME STORY’e kendileri de eklemeler yapmak isteyen ziyaretçiler olursa bir sonraki sene için projelerini fuar yetkililerine sunabilecekler. Herkesin HOME STORY dünyası olma yolunda adım atan Home&Tex Fuarı, böylece dünyada bir öncülüğü de üstlenmiş olacak.

2017 yılında katılımcı ve ziyaretçileri 5. kez bir araya getiren Home&Tex, 20'ye yakın ülkeden 600 katılımcı marka, 17.696 yerli ve 4.619 yabancı olmak üzere toplam 22.315 ziyaretçi ile tamamlandı. Home&Tex Fuarı'nda perde, perde aksesuarları, tül, döşemelik kumaş, iplikler, duvar kaplamaları, yer kaplamaları, mutfak ve yemek odası tekstili, havlu-banyo grubu, uyku ve yatak odası ürünleri ve tüm ev tekstili-dekorasyon aksesuarları sergilendi. Kararlaştırılan yeni tarihin fuarın hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısında yüksek bir artışa yol açacağı ve sektörün ülke ekonomisinde sahip olduğu ihracat rakamlarını arttırarak, ticaret hacmini genişleteceği beklenmektedir.
 
26-29 Eylül 2018 tarihlerinde 6.sı gerçekleştirilecek olan Home&Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, CNR Expo Yeşilköy’de yeni konumlandırmasıyla yerli-yabancı katılımcılara ve ziyaretçilere ev sahipliği yapacak.
 
Home&Tex, yeni HOME STORY’lerde buluşturmak üzere herkesi İstanbul’a davet ediyor.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 174470

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.