24. CNR İSTANBUL EVTEKSTİLİ FUARI. ( 4. GÜN )

28 Nisan 2018

24. CNR İSTANBUL EVTEKSTİLİ FUARI. ( 4. GÜN )
Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Davillo'nun sponsorluğunda yapılmıştır.


Bir İstanbul Evteks Fuarı’nın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız...Bu yıl 24. sü düzelenen İstanbul Ev Tekstil Fuarı, yine canlı ve yine heyecenlı geçerek; Türk Evtekstili’nin medar-ı iftiharı, ev tekstili ihracatının en yogun yapıldığı bu fuar, iç pazarda da bir köprü olmaya devam etti.

Fuarı ön görüleri ve yorumları ile eleştiren tekstilci meslektaşlarımız ise, salı günü başlayıp; cumartesi günü biten fuar tarihinin, eski fuar tarihlerine göre çok daha verimli olduğunu dile getirirken; 2018 yılı fuarının Nisan ayı içerisinde olması hem katılımcıların, hemde ziyaretçilerin yüzünü güldürdü. 

Fuar yetkililerine bu güzel tarih için teşekkür ediyor ve  fuar haberlerini sunmamızda biz "Perde Satıcıları Haber Portalı’na" sponsorluk yapan
Davillo Ailesine,  Davillo'nun Kurucusu Sayın Hasan Erbasan'a, Davillo'nun Yöneticisi Sayın Engin Erbasan'a huzurlarınızda bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyor ve seneye bir Evtekstil Fuarı’nda daha buluşmak üzere, tüm sektör mensuplarına hayırlı işler diliyoruz...

Not: Evtekstili fuar röportajlarını ve görüntülerini Davillo'nun sponsorluğunda ileryen günlerde sitemizden izleyebilirsiz.


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 504450

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.