İSTANBUL 24. EVTEKSTİLİ FUARINA YOĞUN İLĞİ. ( 2. GÜN )

26 Nisan 2018

İSTANBUL 24. EVTEKSTİLİ FUARINA YOĞUN İLĞİ.  ( 2. GÜN )
Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Davillo'nun sponsorluğunda yapılmıştır.


Bu yıl 24’ncü kez gerçekleştirilen Evteks Fuarı, ikinci gününde de yurt içi ve yurt dışı ziyaretçileri tarafından yine ilgi gördü...Kendini aşmış argesi ve güçlü tasarımları ile Dünya’nın dikkatini üzerine çekmeyi başaran Evteks katılımcılarından olan imalatçılarımızın, fuarlardan oldukça memnun olduğu biz "Perde Satıcıları Haber Portalı’na" vermiş oldukları röpörtajlarda ve şifayen sohbetlerde ortaya çıkmıştır. İhracatçı firmalarımızın yeni pazarlara ulaştığı fuar, onların yüzünü güldürmüş ve her geçen yıl biraz daha Türk Ev Tekstilini marka yapmada pay sahibi olmuştur. Özellikle bu yıl yabancı alım heyetlerinin çokluğu dikkat çekerken, fuarımızın Dünya coğrafyası üzerinde bilinirliliği daha da artmıştır.  

Dünya’ya sesini duyuran fuar, menziline varmak için üreticisi, imalatçısı ve toptancısı ile yol almaktadır. Emeklerin sergilendiği, Dünya’nın ev tekstil gündeminde kalmayı başaran fuar; birinci gününe göre ikinci gününü daha hareketli ve bol bağlantılı geçirmiş, yeni pazarlara yelken açmıştır... Değerli sektör mensuplarımızın mutlaka bu fuarları gelip görmeleri ve fuarlardan esinlenmeleri çok çok önemlidir, çünkü sektörün geleceğini belirleyen fuarlarla büyecek ve tahminlerinizde üzerinde yarınlara yol alacağız.

Bu yıl fonluk ve tül kumaşlarda sade tasarımlara ev sahipliği yapan Evteks Fuarı, teknolojinin paralelinde yol alan zebra, stor ve dikey tül perdeler de dikkatleri üzerine çekmiş, döşemelik kumaş ve çeyiz gruplarında ise bizlere adeta rüya alemine doğru bir yolculuk yaptırmıştır. Sade desenlerin fakat her rengin kullanılıdığı bir birinden şahane konbinlerin göz aldırdığı Evteks Fuarı’nın ikinci gününden kareleri röportajlarımızı Davillo'nun katkıları ile izleyebilirsiniz.

Not: Evteks Fuar röportajlarını ve görüntülerini ilerleyen günlerde sitemizden izleyebilirsiniz.


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 572831

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.