MURAT MEFRUŞAT & NATOYOLU / ANKARA

02 Ekim 2014

Özel bir firmanın, özel bir müşterisi...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Nihayetinde toptancı bir firmanın başarısı, müşterilerinin başarısı demektir. Çünkü günümüzde müşteriler artık, ilişkilerin yanı sıra değerlere bakıyor... Sevgili Perdesatıcıları takipçileri, sizleri bu konuda üstün performans sağlayan Davillo Perdesen’in, nitelikli ve özel bir müşterisi olan Murat Mefruşat ile tanıştırmak istiyoruz.

35 yıl bıkmadan, usanmadan perde ve ev tekstilinde hizmet veren Murat Mefruşat, attığı adımların arası ve katettiği mesafe bakımından Türk Ev Tekstili’nin önemli bir ilkesine şüphesizki riayet etmiştir. Bu durumu başarısı, kalitesi ve uzun yıllar aynı sektöre bağlılığı  ile dile getirebiliriz. Öncelikle bir Davillo Perdesen müşterisi olarak özel, aynı zamanda mesuliyetinin farkında olan ve bu durum karşısında örnek olabilecek nitelikte bir perakende firmasıdır, Murat Mefruşat... Sahibi Aslen Ankara’nın Çubuk ilçesi Dağkalfat Köyü’nden Sayın Fehmi Koçoğlu’dur. Sektörümüzün çok saygın bir üyesidir.  Dürüstlüğü ve yapıcı kişiliği ile Ankara’da ün salmıştır. Elbetteki böylesine güvenilir bir insanın da güvendiği sağ kolları olması çok doğaldır. Bundan 2 yıl önce Natoyolu’nda açmış olduğu ikinci şübesinin başına getirmiş olduğu Mağaza Müdürü Sayın Kamil Yıldız, ona herkesten  yakın olmuş ve kısa süre içerisinde Fehmi Bey’’in güvenini kazanmıştır.  Bu hikayede böyle başlıyor Değerli Meslektaşlarımız...

Perde sektöründe tam 15 yılını tamamlayan Sayın Kamil Yıldız, son 10 yılınıda Murat Mefruşat’a adamış ve mesleki tecrübesinin artık yeterliliğini sağlamış bir meslektaşımızdır. Aynı zamanda çok yönlü ve yaptığı işe saygılı, çalışkan olan Kamil Bey, aslen Yozgat’lı olup; 7 yıllık evli ve Eylül Mina adında 4 yaşında bir kız çocuk babasıdır.Boş zamanlarında Harika saz çalan  meslektaşımız, şu günlerde klarnet çalma hevesi içerisindedir. Asıl merkezleri Dışkapı semtinde bulunan Murat Mefruşat’ın ikinci şubesinin Mağaza Müdürü ünvanı altında sorumluluk alan Sayın Yıldız, şubenin tasarımı , hayata geçişi, ürünlerin belirlenmesi ve ticaret yapacakları firmaların seçilmesi konusundada bizzat kendisi görev almıştır. Çok kaliteli perde toptancıları ile çalışan Murat Mefruşat’ın en büyük şanslarından biride; perde ve fonluktaki kalitesini koruyarak aynı kaliteyi stor ve zebra imalatına taşıyan Davilo’dur. Davillo’nun kurucusu Sayın Hasan Erbasan’ın ve Hasan Bey’in oğlu aynı zamanda Davillo’nun yöneticisi Sayın Engin Erbasan ile de, sağlam bir gönül bağı olan Murat Mefruşat, bünyesinde Davillo’nun tül, fonluk , stor ve zebra ürünlerinin tamamını bulundurmakta ve güven duygusu ile satmaktadır. "Ürünü müşteriye beğendirirken elim Davillo’nun ürünlerine gidiyor, biliyorum ki Arkamda Davillo var.." diyen Kamil Beyi’e ve Murat Mefruşat’ın sahibi Sayın Fehmi Koçoğlu’nu başarılarından dolayı kutlarız.  

MURAT MEFRUŞAT

İletişim: Sultan Fati Cad. No: 8/ A / Natoyolu / A. Paşa / Ankara

Tel: 0312. 390 76 76

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 737330

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.