DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ GALA GECESİ / ALANYA

20 Nisan 2014

Her yıl olduğu gibi bu yılda sevgili meslektaşlarımız, tatilin gala gecesine heyecanlı bir şekilde özenerek hazırlandılar.

Haber: Emel BENLİ & ALANYA

Davillo ve Muteks’in 550 civarında misafiri gala gecesi için salonda yerlerini alırken; her yılın ayrı heyecanını yaşayan firma sahiplerimiz Sayın Hasan ERBASAN, Sayın Engin ERBASAN ve Sayın Murat TUNCER’de teşekkür konuşmalarını yapmak üzere kürsüye geldiler. " Her yıl olduğu gibi bu yılda bizleri yanlız bırakmayan değerli dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Her geçen yıla oranna dahada büyüyor ve çoğalıyoruz, bu durum bizleri çok menmun ediyor. " diyerek konuşmasında geçmiş yıllara nazaran içerisinde bulunduğumuz yılları kıyaslama yapan Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Tuncer samimi bir ifade ile teşekkürlerini dile getirdi.

Değerli dostlarına seslenmek üzere kürsüye çıkan Davillo- Perdesen’in kurucusu Sayın Hasan ERBASAN ise, bütün içtenliği ile duygu dolu ifadeleri ile şu sözleri dile getirdi. " Her yıl bizim yanımızda bulunduğunuz için sizlere Davillo ailesi olarak teşekkürlerimi sunuyorum, Bizler siz dostlarımız ile birlikte her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. " diyerek vefalı dostlarından alkışları aldı.

Her iki firmanında bölge sorumluları alkışlar eşliğinde müşterilerini selamlarken çekilen fotoğraflarda galanın anısına hatıra olarak geçti. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Maçkalı Kaptan Yılmaz, Davillo ve Muteks ailesi için bestelemiş olduğu şarkısı ile salona girerek eğlenceyi başlattı. Gece boyunca her yöreden şarkı ve türkülerle perdecilerimizi eğlendirdi. Sezon öncesi hepimiz için bu eğlence bir moral olurken; değerli perdecilerimiz Edirne’den, Karsa’ Trabzon’dan, Antalya’ya halaylar ve oyunlarla gecenin ilerleyen saatlaerine kadar eğlendiler.

Not: Gala Gecesi videoları tatil sonrası sitemizden izleyebilirsiniz.

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / MURAT TUNCER- HASAN ERBASAN - ENGİN ERBASAN

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / GALA GECESİ- 1

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / GALA GECESİ- 2

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / GALA GECESİ- 3

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / GALA GECESİ- 4

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ- GALA GECESİ TANITIM FRAGMAN FİLMİ / ALANYA

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 193603

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.