DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ BAŞLADI- 1.GÜN

18 Nisan 2014

Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen değerli perdecilerimiz, Alanya Okurcalar JUSTİNİANO PARK HOTEL’de buluştular.

Haber:Emel Benli & ALANYA

Her yıl olduğu gibi sektörde kendisini kanıtlamış firmalarımız, Davillo Perdesen ve Muteks Perde Sistemleri bu yılda tekrar bir araya gelerek tatil etkinliklerinin startını  Alanya Okurcalar’da verdiler. Türkiyenin dört bir yanından gelen çok değerli meslektaşlarımız bu yılda geleneksel hale gelen tatilin 8. sini yaşamanın keyfiyle güzel bir dinlenme atmosferinin kucağına kendilerini bıraktılar. İki kardeş firma tarafından her yıl gerçekleştirilerek adeta gelenek halini alan bu tatil; öyle bir hal aldıki artık her yıl istenir oldu. Yani artık bu etkinliğin bundan sonraki yıllardada bekleniyor olması Davillo ve Muteks ailesinin boynunun borcu oldu.

Geçtiğimiz yıllara oranla misafir sayısının her yıl artıyor olması dikkatimizi çekerken; bu yıl 550’ye yakın  misafir ile tatilimiz başladı.4 gün sürecek olan bu tatil sezona girerken moral, motivasyon ve performans yükseltmek üzere güdümlenmiş ve her iki firmanında müşterilerine verdikleri değeri ortaya koymuştur. 

Onları diğer firmalardan ayıran özelliklerin başında müşteri memnuniyeti gelsede, onlar ticaret ahlakları ile Ankara’dan tüm Türkiye’ye hitap etmenin huzuru içerisindelerdir. Her zamanki gibi  iş ve alış verişin konuşulmadığı bu tatil aslında perdeciler açısından beklenen ve adeta gözlenen bir tatil oldu. Ankara buluşma noktası olarak alınan etkinliğe diğer şehirlerden katılan meslektaşlarımız toplam dört otobüs ve çok sayıda özel araçları ile Alanya JUSTİNİANO PARK HOTEL’ e gelmek üzere hareket ettiler. Tatilin ilk gününden itibaren nabızları tutmaya çalışan biz Perde Satıcıları Haber Portalı, tatil boyunca sizlerin karşısında olacağız.

Not:Tatil boyunca yapılan video ve röportajları tatil sonrası sitemizden izleyebilirsiniz.

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİL AÇILIŞ KONUŞMASI / ALANYA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / BULUT MEFRUŞAT / ERZURUM

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / BAYSTOR- ERCAN - AYŞEGÜL TOSUNCUK / İZMİR

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / PERDECİ ÖMER / ANKARA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / NARLILAR TEKSTİL - ABDULLAH FİGEN AVŞAR- NEVŞEHİR

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / HACI MEHMET KORKMAZ / MALATYA

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / EYÜP PERDE / GAZİANTEP

DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / TAHSİN AVŞAR PERDE / NEVŞEHİR


DAVİLLO & MUTEKS 2014 TATİLİ / OTEL EĞLENCESİ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 676268

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.