ÖZAK ALÜMİNYUM & ANKARA

27 Mart 2013

Yaklaşık sekiz yıldır perde aksesuarları üretimi yapan Prestij Life, markası ile  tanınan Deka Aksesuar bünyesine yeni bir iş kolu ekleyerek, Özak Alüminyum ünvanı ile Ankara Kazan’da Alüminyum Stor kasası imalatına başlamıştır.

Haber: Emel BENLİ / Kazan / ANKARA

Yıllarca mefruşat sektörüne en güzel şekilde katkı sağlıyarak hizmet eden ve sektörde hiç de küçümsenemeyecek kapasite ile çalışanlarına istihtam sağlayan Özak Alüminyum,, bugüne kadar alüminyum imalatı ile bayilerine hizmetin en kalitelisini sunmaya çalışmıştır.

Şimdilerde ise yeni taşındığı 3000m2 kapalı alana sahip fabrikasında, aylık 120 ton alüminyum kapasitesi ile Ankara Kazan’da stor ve zebra kasası imalatına başlamıştır.

Aynı çatı altında aksesuar imalatınada devam eden Deka, yeni ismi Özak Alüminyum Ekstrüzyon ile bundan sonra yoluna devam edecektir.

Yeni heyecanlarını sizlerle paylaşmak isteyen ve geniş kapasite ile hizmet vererek " daha iyiye hep birlikte " düşüncesi ile yola çıkan Özak Alüminyum, bundan sonra sesini stor ve zebra kasası imalatı ile duyuracaktır.

Türkiye’nin her bölgesine ürün gönderen Özak Alüminyum, gün geçtikçe imalat kapasitesini artırarak sektörde en kaliteli ürün imalatı yapan firmalar arasında bulunacaktır.

ÖZAK Alüminyum Ekstrüzyon

İletişim:Sarayköy Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 303 / C & Kazan / ANKARA

Tel: 0312. 394 00 21

Fax: 0312. 815 55 45

Web: www.ozakaluminyum.com

e-mail: bilgi@ozakaluminyum.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 681088

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.