BAHA CONSEPT YENİ YERİNDE..

29 Kasım 2012

" İşini yapacaksan torununa bırakmak için yapacaksın " diyen Ankara’nın ileri gelen sayğın perdecilerinden Baha Dekorasyon’un sahibi Sayın Uğur ER, 24 Kasım 2012 tarihinde hedeflediği yeni mağazasına geçti.

Haber: Emel BENLİ & Özel Haber / ANKARA

ATO Başkanı Sayın Salih BEZCİ’nin, 38. Mefruşatçılar komitesinin değerli Meclis üyelerinden Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’ın, Sayın Nurettin KOCA’nın ve Ankara’nın bir çok ileri gelen perdecilerinin açılışını yaptığı Sayın ER’in yeni mağazası dualarla açıldı.

Ankara’nın nezih semtlerinden Çetin Emeç Bulvarında 300m2 alana yayılı yeni mağazamız kendine has konsepti ile Balgat’lılara " Baha Concept " adı altında hizmet verecektir. Conseptini Mobilya, Perde, Duvar Kağıdı, Motorlu Perde Sistemleri ve Tablo çeşitleri ile belirleyen Uğur Bey, yıllardır üzerinde durduğu motorlu perde sistemlerinin öncülüğünü yapan ilklerdendir.

Bu konuda kendisini oldukça yetiştiren ve mesleğinde ki yenilikleri takip etmek amacı ile fuarlarada yada buna benzer bir çok etkinlikde kendisini sıkça gördüğümüz Sayın ER, işinde disiplinli oluşu ile tanınır. Mesleğinde uzun soluklu olan sevgili meslektaşımız son bir kaç yıldırda bu mesleğin içine yavaş yavaş oğlu Baha ER’i dahil ederek onuda mefruşatçılık sektörüne kazandırmıştır.

" Başlamak için normal gücü, kazanmak için ise sıradışı olanı kullanın " demiştir Sun Tzu. Sayın Uğur ER’de mesleki birikimini bu mağazayla konuşturmuş, farklı bir konseptle değerli müşterilerinin karşısına çıkmıştır. " Artık işimi büyütmenin zamını gelmişti, bu meslek yön değiştirmeye başlamıştı. Müşteri eve ait tüm ürünleri aynı mağazada görmek istiyordu; bu etkenlerden dolayı daha geniş ürün yelpazesi olan ve ferah bir mekana geçmeyi uygun buldum. Oğlum Baha’yıda yetişdirerek işimin başına getirdim. Tabi ki bende onun yanında olacağım, birikimlerimi oğluma ve çalışma arkadaşlarıma yansıtacağım. "  diyerek biz Perde Satıcıları Haber Portalına konuşan perdenin taçsız kralı Baha Konseptin sahibi Sayın Uğur ER’i ve Sevgili oğlu Baha ER’i yeni girişimciliklerinden dolayı kutluyor ve kendilerine başarılar diliyoruz.

Baha Concept

İletişim: Çetin Emeç Bulvarı 1364 Sokak No: 1/ B

Balgat / ANKARA

Tel: 0.312. 286 25 36

Fax: 0.312. 286 89 84

web: www.bahaperde.com

e-mail: baha@bahaperde.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 690087

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.