ORPER’DEN YENİ ZEBRA KARTELASI.

20 Ağustos 2012

Bir kez daha Konya’dan merhabalar. Ev tekstili sektörünün ilk ve tek haber portalı " Perde Satıcıları " il il dolaşarak, meslektaşlarımız ile röportajlara devam ediyor. Mesleğimize dair gündemin nabzını tutarak sizlerlerin sesini duyurarak sektörümüzde gündemi belirliyor. Ve son günlerde perde sistemlerinde girişimciliği ile adından oldukça bahsettiren Orper Perde Sistemleri’nin Ev Tekstiline olan katkılarını araştırmış ve yeniliklerini sizler için görüntülemiştir.

Haber: Emel BENLİ & KONYA / Özel haber

Dört katlı 2000m2 alanda otuz çalışanı ile çok genç olmasına rağmen perde sektörüne; perde sistemleri imalatı ile hizmet veren ve Konya’da bulunan Orper perde sistemlerinin ( Dizany Perde Sistemleri ) sahibi Sayın Mehmet ORAL’ı sizler için görüntüledik.

Konya’nın genç girişimcilerinden olan Sayın Mehmet ORAL, on yıl önce bu sektöre atılmış ve hatta kornej montajı ile başladırğı mesleğinde büyük ilerlemeler kaydederek stor ve zebra imalatında adından oldukca bahsettirmiştir. Kardeşleri Reşat Oral ve Celil ORAL ile birlikte bir aile şirketine sahip olan Mehmet Bey, yeni çıkartmış olduğu zebra ve stor kartelası ile müşterilerine merhaba demiştir. Çıkartmış olduğu zebra kartelası fantazi ağırlıkta olup, sadece bambuda beş varyanta sahip, aynı zamanda yüz desenden oluşmaktadır. Bunun yanısıra zengin çeşitliliğe sahip yeni aksesuar katoloğu ile de müşterilerine hitap eden Sayın ORAL, " zebra ve stor kartelasının her sayfasının arkasına kumaşın teknik özelleiklerini yazarak bir perakendecinin hihayi tüketiciye daha kolay hizmet vereceğinide düşünmüştür. " Stor katoloğunu birici kartela ve ikinci kartela şeklinde iki ayrı kartela seti olarak hazırlamıştır. İkiyüz noktada stor ve zebra katoloğu bulunan Orper Perde Sistemleri, renkte sınır tanımamıştır. " Renkli zebra ve baskılı zebra ile modayı takip ederek,  " bizde ürünlerimizde sürekliliği sağlıyoruz, baskılı zebralar güneşten solmayan ve silindiğinde boyası çıkmayan kaliteli kumaşlardır. Burada amaç düzgün müşteriye, düzgün hizmet vermektir " diyen Mehmet Bey işinin ciddiyetinin fevkalade farkındadır. Bu farkındalığıda Orper Perde Sistemlerini faklılığa taşıyan yeni kartela sistemleridir.

Bundan üç yıl önce kendisini ziyarette bulunduğumuz Sayın Mehmet ORAL, üç yılda ciddi ilerlemeler kayderderek Orper Perde Sistemlerine büyük bir müşteri portföyü kazandırmış, Türkiye’nin bir çok bölgesine ürün gönderebilecek duruma gelmiştir. Ağır başlılığı ve güler yüzü ile kısa sürede müşterilerinin sempatilerini üzerine toplayan Mehmet Bey, genç oluşunun vermiş olduğu enerji ile yoluna heyecanla devam etmektedir.

Perde sistemlerine yeni bir soluk ve renk getiren Orper’i kutluyor ve çalışanlarına başarılar diliyoruz.

 

Mehmet ORAL

Reşat ORAL & Mehmet ORAL

ORPER PERDE SİSTEMLERİ

İletişim: Musallabağları Mah. Belh Cad. Çiçek Pınarı Sk. No:14 KONYA

Telefon: +90 332 - 233 96 06


Fax: +90 332 - 237 56 59


E-Mail: info@orperperdesistemleri.com

www.perdesaticilari.com özel haber 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 541568

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.