MUTEKS ANKARA’LI MÜŞTERİLERİ İLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

17 Ağustos 2012

Biz müslümanlar paylaşmayı severiz, paylaşıldıkça soframızın daha da bereklendiğini biliriz. Ne güzel bir aydayız, rahmet ve şefkatın dağıtıldığı aydayız.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Erzurum ve Diyarbakır’dan sonra Ankara’da da, müşterilerine bir iftar yemeği sunan Muteks, Ankara’nın ileri gelen perdecilerini bu yemekte buluşturdu. 280 kişiye ev  sahipliği yapan Muteks’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER, " Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve bundan sonrada geleneksel hale getirmeyi arzu ettiğimiz iftar yemeğimize gelen tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. " dedi. Muteks’in Ankara bölge sorumlusu Sayın Fuat BAYATLI, Ankara’lı müşterilerine yemeğe katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunarken; ilerleyen yıllarda da bu iftar yemeklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Hepimizin bildiği üzere iftar yemekleri dostluğun, paylaşmanın bir simgesidir. Muteks aileside yüreğini dostlarına açarak paylaşmanın önemini bir kez daha vurgulamış oldu. Yemekten menmun ayrılan davetlilerde Muteks’in bu güzel davranışını kutlayarak oradan ayrıldılar. İvedik Garagız tesislerinde mangal ve fasıl keyfi eşliğinde güzel bir gece geçiren perdeciler, semaverde demlenen çaylarını yudumlayarak iş sitresinden biraz olsun uzaklaştılar.

Sohbetin muhabbetin bol olduğu geceden hepinize sayğılarla..

 

 

 www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 207094

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.