FAKO TEKSTİL’DEN BEŞ MANKENLİ ETKİNLİK.

26 Nisan 2012

Yeni sezona hazırlandığımız şu günlerde bir biri ardına duyurduğumuz etkinliklerimizden biride Ankara Siteler’ de bulunan Fako Tekstil tarafından 28- 29 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Fako Tekstil’in sahibi Sayın Fuat ATİLLA Bey tarafından düzenlenecek olan " mangal partisine " bu hafta sonu tüm perdecilerimiz ve ev tekstilci meslektaşlarımız davetlidir.

Bugün kendilerini iş yerinde ziyaret ettiğimiz sayın Fuat ATİLLA biz perde satıcıları haber portalına vermiş olduğu röportajda, hafta sonuna dair bilgileri bizimle paylaştı.

Üçkatlı 1500 m2 alan sahip olan Fako Teksti,l bünyesinde 12 kişi ile çalışırken Batı Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerine çeşitli marka ürünlerini pazarlayarak 1500 müşteri kapasitesine sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bu günlerde çalışmalarını gerçekleştirdiği DAYS IN COLOURS’un İç Anadolu bayiliğini de alan Sayın ATİLLA, hafta sonu etkinliğine dair mağazasında bulunan ürünlerin fiyatlarını şok etkisi yaratacak şekilde aşşağı çekerek değerli müşterilerine bir jest yapacaktır. Bu etkinlikte Fuat Beyi yanlız bırakmayacak olan Kupon Ev Tekstilin sahibi Sayın Murat KÜÇÜK ve Alessia’nın sahibi Sayın Adnan ŞANSAL’da orada olacaklardır.

Cumartesi günü saat:11:00 civarlarında başlayacak olan etkinliğe ünlü mankelerimizden Tuğba ALTINTOP, Yeliz ÖNEY, Simge TERTEMİZ, Elif Ece USLU ve Cansu TAŞKIN’ da katılarak sizlere keyifli saatler yaşatacaklardır. Tüm Ev Tekstilcilerini Fako Tekstilin hafta sonu etkinliğine bekliyoruz.

 

Fuat ATİLLA

CANSU TAŞKIN

ELİF ECE

TUĞBA ALTINTOP

SİMGE TERTEMİZ

YELİZ ÖNEY

Etkinlik tarihi: 28 - 29 Nisan 2012

Fako Tekstil

Adres: Şenkal Sokak No: 26 / A

Siteler / ANKARA

Tel: 0.312. 350 72 96

www.perdesaticilari.com özel haber

Not: Etkinlikle ilğili tüm röportaj ve resimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 746102

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.