DAVİLLO & MUTEKS TATİLİ GALA GECESİ

23 Nisan 2012

Ankara merkezli Davillo Perdesen, sahibi Sayın Hasan ERBASAN tarafından kurularak sekiz yıl önce Türkiye geneline perde toptancılığı ile hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık kırk yılını bu sektöre veren Sayın ERBASAN, son iki yıldırda yurt dışına ürün pazarlayarak Türkiye’nin ihracat birimine katkıları ile ağını genişleterek Türk ekonomisine de katkıda bulunumuştur. Hasan Bey’in Perakendecilikten geliyor olması şirketinin Yönetim Kurul Başkanı oğlu  Engin Bey’ede bu meslek adına çok şeyler kazandırmış ve temelinin sağlamlığı konusunda ilk adımları atmıştır. Bununla kalmayan Engin Bey sektörde kendini yetiştirmiş genç bir yönetim kurulu başkanı olmasının verdiği sorumluluğu laiki ile yerine getirmiş ve idealist bir iş adamı olma yolunda ilerleme kaydetmiştir.

Müşterileri ile müşteri ilişkisinin  dışına çıkarak ağabeyi -  kardeş pozisyonu içerisinde olan Engin Bey babası Hasan Beyin tüm yükünü alarak çalışanları ile aynı çatı altında perde toptancılığına devam ederken her geçen gün müşteri portföyünü artırmış ve yeni kreasyonlarla ürünlerini zenginleştirmiştir. Bu yıl sıkı dostları olan Muteks Perde Sistemleri ile altıncısını düzenledikleri tatil etkinliklerini Alanya JUSTİNİANO PARK OTEL’de gerçekleştirdiler.

Kendilerini altı yıldır yanlız bırakmayan yine Ankara merkezli Muteks Perde Sistemleri ise perde aksesuarlarında ilklerin temsilcileri arasında olmuş ve bu sektörde sekiz yıldır varlıklarını sürdürmüşlerdir. Geniş pazarlama ağı ile tanıdığımız Muteks Perde Sistemleri YönetimKurul Başkanı Sayın Murat TUNCER ise tam yirmi iki yılını bu sektöre vermiştir.

Perakendeci perdecilerimizin vaz geçemedikleri perde aksesuarında, yenilikçi olmalarının  yanı sıra; çıkardıkları ürün katoloğları ile müşterilerini sık sık bilğilendiren Muteks; Zebra, Stor, Dikey ve Jalüzi perdelerlede hizmetin en iyisini vermeye çalışmaktadır. Türkiye çapında artık bir marka olmuş MUTEKS işini ciddiye alarak en önemlisi müşterilerini iş ortakları gibi görerek bu sektörde ciddi ilerlemeler kaydetmiştir. Müşterileri güzel ilişkiler içerisinde bulunan Muteks sezona her yıl olduğu gibi bu yılda bir tatil etkinliği ile girerek onlara moral depolamıştır.

Farklılıkları müşterilerine sunan Davillo ve Muteks ailesi tatil esnasında hiç bir ürün tanıtımı ve bağlantı yapmamış özellikle müşterilerini aileleri bu tatile davet etmiş ve samimi bir atmosferi onlara yaşatmıştır. Türkiye’nin bir çok ilinden ve ilçesinden gelen dörtyüz elli misafire Alanya’da ev sahipliği yapan Davillo Perdesen ve Muteks Perde Sistemleri’ne bizde bu jestlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Muteks Perde Sistemleri Yönetim Kurul. Başkanı Murat TUNCER

Davillo Perdesen Yönetim Kurul. Başkanı Engin ERBASAN

Davillo Perdesen Kurucusu Hasan ERBASAN

 

 

 www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 318360

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.