DAVİLLO ve MUTEKS MÜŞTERİLERİNİ 19 - 22 NİSAN’DA JUSTİANO PARK OTEL’E GÖTÜRÜYOR.

05 Nisan 2012

Uzunca geçen bir kışın ardından güneşi hissttiğimiz şu günlerde yeni sezona güzel duygularla girmenin sevinci içerisindeyiz.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA / Özel Haber

Umutların tükenmediği, beklentilerin büyük olduğu yeni sezona girmeye hazırlandığımız şu günlerde, müşterilerini zinde ve moralli girdirmeyi hedefliyen Davillo Perdesen ve Muteks Perde Sistemleri bu yılda altıncısını düzenleyecekleri, her yıl geleneksel hale getirdikleri tatil etkinliklerine siz değerli müşterilerini beklemektedirler.

Yaklaşık dörtyüz müşterisini Alanya Okurcular’da bulunan  JUSTİNİANO Park Otel’de, 19- 22 Nisan 2012 tarihinde ağırlamaya hazırlanan Davillo’nun yönetim Kurulu Başkanı Sayın Engin ERBASAN ve Muteks Perde Sistemleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat TUNCER’ den edindiğimiz bilğiler dorultusunda; Muteks ve Davillo’nun bünyesinden 18 Nisan 2012 tarihinde saat 23:30’da otobüslerle hareket edilecektir. Bu tatil etkinliğinin müşterileri kaynaştırma amacı güttüğünü belirten Sayın TUNCER, " Müşterimizden aldığımız davet karşısında Türkiye’nin bir çok iline işlerimizin yoğunluğundan dolayı gidemeyip, onları ziyarette bulunmadığımız için bizde her yıl olduğu gibi değerli müşterilerimizi bir araya getirmeyi düşünerek böyle bir tatile karar verdik. Bu tatilde müşterilerimizi bir birleri ile tanıştırmak ve kaynaştırmak istiyoruz. Doğusundan Batısından bir çok sıkı dostluklara bu tatil aracılığı ile adımını atan müşterilerimize şimdiden teşekkür ediyor ve hayırlı işler diliyoruz." diyen Murat Beye yeni sezonun kendileri için hayırlı olmasını diliyoruz.

Sıcak bir tatil atmosferinin tüm müşterilerine iyi geleceğini belirten Sayın ERBASAN’da, Murat Beyle aynı dileklerde bulunarak samimi davetlerini bir kere daha yenilerken;  bu tatilin de her yıl olduğu gibi bu yılda para ve alış verişin konuşulmayacağı bir tatil olacağını belirterek biz perde satıcıları haber portalı aracılığı ile tüm müşterilerine teşekkürlerini sundu.

 

Muteks Perde Sistemleri Yön. Kurul. Başk. Murat TUNCER

Davillo & Perdesen Yönetim Kurul. Başkanı Engin ERBASAN

- Otele Giriş: 19 Nisan 2012

- Otelden Ayrılış: 22 Nisan 2012

- Justiniano Club Park Conti Otel ( 5 yıldız )

- Okurcular- Alanya- Antalya

- Tel: 0.242. 527 45 32

- 18 Nisan 2012 Çarşamba günü Davillo ve Muteks’in önünden otobüs kaldırılacaktır.

 

Tatil etkinliğinin video ve tüm fotoğraflarını sadece perde satıcıları.com’da görebilirsiniz.

www.perdesaticilari.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 129422

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.