Anfaş Hotel Equipment Fuarı 18 -21 Ocak 2012’Antalya’da yapıldı.

13 Şubat 2012

1979 yılında “Hotel Product” adıyla organize edilmeye başlanan fuar ülkemizin en uzun soluklu, en başarılı, otel ekipmanları ihtisas fuarıdır. 22 senedir yoluna başarı ile devam eden Anfaş Hotel Equipment Antalya Fuarı 18 -21 Ocak 2012 tarihleri arasında turizm, konaklama, ağırlama ve ikram sektörleri için ülkemizin uluslararası buluşma platformu olmayı başarmış, 15 ülkeden 397 yabancıyı, toplamda ise 25.352 ziyaretçiyi ağırlamıştır.

Haber : Emel BENLİ / Özel Haber


Yerli ve yabancı tüm katılımcılarımız yogun ilgi gösterdiği fuar da sektörün önde gelen isimlerinden PIRLANTA MEFRUŞAT da katılımcılar arasındaydı Şükriye KARABEN’in hazırlamış olduğu eskiden yeniye nostalji ve modern balayı consepti ile fuarın en dikkat çeken ve ilgi gören firmaları arasındaydı.

Antalya’da bulunan Pırlanta Mefruşat’ın sahibi Sayın Şükrüye KARABEN’i girişimciliği ve cesaretinden dolayı kutluyor ve diğer perakendecilerimizinde kendi bölgelerinde ki fuarlara mutlaka katılarak hem firmalarını hemde Türk Ev tekstilinine bulunmuş oldukları katkıları sergilemelerini ayrıca fuarları bir reklam aracı görüp bu durumu değerlendirmelerini öneriyoruz. Böylesine bir girişimciliğe örnek teşkil eden Sayın KARABEN’i ve firmasını bundan böyle sizler için biz perde satıcıları haber portalı yakın takibe alarak sizlere örnek teşkil edecek şekilde sunmaya gayret edeceğiz.

www.perdesaticikari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 118921

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.