TOPTAN ÇEYİZ’İN YENİ ADRESİ AKANLAR.

20 Ocak 2012

1974 yılında Halı, Çeyiz ve Perde sektörüne ilk adımlarını atan Akanlar Tekstil, 12 yıl önce toptancılığa başlamışlar ve bu sektöre hizmet etmişlerdir.

Haber: Emel BENLİ / Özel haber

Ankara Demetevler 12. caddede, biri halı diğeri ise perde ve ev tekstili olmak üzere iki mağazaya sahib olan Akanlar Tekstil, kaliteye önem veren ve birçok önemli markayla çalışan bir fimadır. Girişimci bir esnaf olan Akanlar Tekstilin sahibi Sayın Cengiz AKAN, on  iki yıldır yaptığı perde ve ev tekstili toptancılığını daha da ileriye taşımak için kendisine hedef belirlemiş ve Ankara Siteler’de mülkiyeti kendilerine ait olan 6 katlı 1200 m2 alana sahip bir toptancı mağazasını hayata geçirmişlerdir.  Babaları Sayın Mustafa AKAN’dan yüksek tecrübeleri önderliğinde mesleği devralan Cevdet, Cengiz, Cavit AKAN, kardeşler bu sefer hedeflerini büyük tutarak hayallerini gerçekleştirdiler.

Ciddi ve büyük markaları arkalarına alan Akanlar, her zaman dürüst ticaret anlayışı içerisinde temellerini sağlam atmışlar ve başta; DAYS IN COLOURS’un İç Anadolu bölge müdürlüğünü alarak, daıly sleepy, dinarsu battaniye, merinos battaniye, liza  ütü masaları, liza çamaşırlık, lady ütü masaları, asklas lady çamaşırlık, belinda bornoz, belinde hamam takımı, belinda havlu, sembol havlu penye çarşaf, bünyam halı, presttiğe halı, gökyıldız klozet takımı, cresta yatak örtüleri, elesta yatak örtüleri, kaşmir yatak örtüleri, alez home sıvı geçirmez alez, akanlar alez yastık yorgan, atacan koltuk kılıfı, orfe elektirkli battaniye çeşitleri ile bundan sonra toptan ev tekstili çeyiz, perde, halı’da bizde varız diyorlar. Bizde perde satıcıları haber portalı adına girişimciruha sahip olan Akanlar Tekstil’e başarılar diliyoruz.

Mustafa AKAN

Cevdet AKAN

Cengiz AKAN

 Cavit AKAN 

AKANLAR TEKSTİL TOPTAN ÇEYİZ

Adres: Demirhendek Caddesi No: 49 / Siteler / ANKARA

Tel: 0312. 351 40 70 - 73

Fax: 0312. 351 40 76

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 70923

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.