PERDE SİSTEMLERİ ve AKSESUARLARI

09 Ocak 2012

Perde Ev Tekstili, perde aksesuarları ve yan sanayinde haberleri ve reklamları ile sektörümüze bilgiler veren ve iki ayda bir sizlerin kapısına kadar ücretsiz gelen HOME TEXTİLE  SOURCING Ev Tekstili yan sanayi dergisi, bundan böyle adını PERDE SİSTEMLERİ ve AKSESUARLARI olarak değiştirmiştir.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Özel Haber

Yurt içinde ve yurt dışında düzenli bir şekilde yaklaşık yedi bin adet basılarak dağıtılan PERDE SİSTEMLERİ ve AKSESUARLARI dergisi 2012’in ilk sayısını on bin adet olarak çıkarttı.

Perde sistemleri ve Aksesuarları dergisinin Genel Kordinatörü Sayın Doğan ŞİMŞEK’den aldığımız bilğilere göre; ocak ayında on bin adet basılan derginin dört bin adeti Türkiye’de bulunan perdeci ve perde aksesuarcılarına dağıtılırken, üç bin adeti 11 - 14 Ocak 2012 tarihinde yapılacak olan Almanya Heimtextil fuarında dağıltılmak üzere ayrılırken, diğer üç bin adeti ise 20-24 Ocak 2012’de düzenlenecek olan Fransa’nın  Paris şehrinde ki Maıson  ( Ev ) aksesuar ve dekorasyon fuarında dağıtılacaktır.

Kaliteli kağıdı ile göz kamaştıran bu dergi, içerik olarak Dünya tekstiline hitap edip Türk Ev Tekstilini Dünyaya en şeffaf tarafından tanıtıcı haber ve reklamları ile yansıtan Türkçe ve İngilizce yayın yapan her iki ayda bir basılan Türkiye’de tek yazılı ve görsel bir dergidir.

Çin, Paris, Brüksel, Rusya gibi ayrı zıt koordinatlarda dünyanın değişik coğrafyalarını gezecek olan ve 31 yıllık geçmişi ile dünyada hiç bir derginin yapamadığını yapan " PERDE SİSTEMLERİ ve AKSESUARLARI " dergisi dünya fuarlarını gezme rekoru kırıyor. Türk imalatçısının ve ihracatçısının sesini duyuran sektörümüzü bilgilendirmek amacı güden bu dergi her gün ilk günkü heyecan ve eforla sizler için basılıyor.

Çözüm ortağınız, güvenli, estetik ve kaliteli bu dergi her zaman olduğu gibi bundan böylede siz değerli perdecilerimizin ve aksesuarcılarımızın yanında olmaya devam edecektir.

Online dergi için tıklayınız: http://issuu.com/iletisim/docs/perde

 

 www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 502202

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.