AHMET MERCAN TEKSTİL ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR.

17 Aralık 2011

Ahmet Mercan Tekstil Etkinliği başlıyor.

İç Anadolu’nun en büyük toptancılarından biri olan ve Kayseri merkezli olup geniş müşteri ağı ile rekor kıran Ahmet Mercan Tekstil, her yıl geleneksel hale getirdiği etkinliğinin bu yıl 7.sini düzenlemektedir.

Haber: Emel BENLİ / KAYSERİ & Özel Haber

Ahmet Mercan Tekstil, 23- 24 - 25 Aralık 2011 tarihlerinde Kayseri’de düzenliyecekleri 7. Ahmet Mercan Etkinliğine siz değerli dostlarnı Kayseri’ye davet ediyor.

" NEREYE GİTMEK İSTERSİNİZ ? " adını taşıyan kampanyanın amacı 2012 yılına girerken sizlere sunacakları ürün satış fiyatlarını, en alta çekebilmek ve çeşitli kampanyalar ile siz değerli dostlarının biraz olsun yüzünü güldürmektir.

Etkinliğe özel düzenledikleri yeni koleksiyonların tanıtımı ve süpriz fiyatlarla iki gün boyunca müşterilerinin karşısına çıkacak olan Ahmet MERCAN TEKSTİL, siz değerli dostları için sıcak satışın en indirimlisine hazırlanıyor. İki gün boyunca en güzel şekilde Ahmet Mercan tesislerinde ağırlanacak olan misafirlerin, Türkiye’nin dört bir yanından özellikle İç Anadolu’dan katılımları beklenmektedir.

Elbette ki gelecek olan misafirlerin elleri boş dönmeyecekleri  gibi mutlaka kendilerine uygun bir kampanya da seçecekleri kaçınılmaz olacaktır; çünkü bilinen bir gerçek var ki Ahmet MERCAN kalitesinin altına attığı imza ile tüm Türkiye’’de tanınmış ve güven hasıl etmiş bir firmadır. Böylesine kurumsal firmalarada " müşterilerini uçuracak " kampanyalar yakışır.

Müşterilerine hediye ettikleri 5 Adet FORD CONNECT araçların anahtar tesliminin yapılacağı etkinlikte Ahmet Mercan Tekstil müşterilerinede özel hediyer veriyor.

Bu haber sadece www.perdesaticilari.com ’da bulunmaktadır.

Bu kampanyalar:

1. )  30.000 TL’lik Alışveriş yapan müşteriye 750 TL’lik Alışveriş çeki, isterlerse termal Otelleri ile meşhur Kozaklı’da 5 gün 2 kişilik tatil,

2. )  60.000 TL’lik Alışverişe  TABLET PC, yada Pamukkale’de 5 gün 2 kişilik tatil,

3. )  85.000 TL’lik Alışverişe bir kişilik Umre seyahati,

4. ) 135.000 TL’lik Alışverişe ise 2 kişilik umre seyahati sunan Ahmet Mercan Tekstil, tüm değerli dostlarını 23- 24 - 25 ARALIK’ ta Ahmet Mercan tesislerinde ağırlamaktan onur duyar.

 

Not: Etkinlikle ilğili tüm röportaj ve resimleri www.perdesaticilari.com ’dan takip edebilirsiniz.

Not: Etkinlikle ilğili tüm röportaj ve resimleri www.perdesaticilari.com ’dan takip edebilirsiniz.

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 587373

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.