ÜNALDI MEFRUŞAT - GÖLBAŞI / ANKARA

11 Mayıs 2010

Öz Uğurlu Perde Sistemleri’nin bizlere sağlamış olduğu katkıları ile perdecilere olan ziyaretlerimiz devam ediyor.

Bu gün Ankara’nın fevkalade güzel bir ilçesi olan Gölbaşı’nda Ünaldı Mefruşat’a konuk olduk.

Haber: Emel BENLİ / Özel haber

Ankara’nın sitresinden uzakta şahane bir gölün etrafında kendilerine yaşam alanı açan Gölbaşı’lıların, perde ile ilğili nabzını Ünaldı Mefruşat sayesinde tutmuş olduk. Ünaldı Mefruşat 1992 yılında, Samanpazarında yetişerek ustalaşan Sayın Şerafettin ÜNALDI tarafından kurulmuştur. Genç ve başarılı aynı zamanda dürüst bir ortağa sahip olan Şerafettin Bey, ticarette " iki kardeşin bile anlaşamadığı " şu dönemde sayın Onur SARI ile yollarını birleştirmişlerdir. Gölbaşı’nın en eski perdecilerinden olan bu iki ortak, bir birlerine duydukları sayğı ile ortaklıklarını dahada uzun yıllara taşıyacağa benzemektedirler. Hiç bir zaman aralarına üçüncü bir şahsın girmesine izin vermeyen bu iki sıkı dost,  Gölbaşı halkı ile bütünleşerek bir aile olmayı başarmışlardır. " Bizim dürüstlüğümüz olduğu sürece müşterinin güven duygusu beraberinde gelir " diyen Sayın Onur SARI genç olmasına rağmen ticaret  hayatında oldukça birikime sahip olarak karşımıza çıkmıştır.

Gölbaşı’nın en işlek caddesinde bulunan Ünaldı Mefruşat, ürün zenginliği ilede kendini aşmış ; ip perde, stor ve perde aksesuarları ilede modellerini zenginleştirerek Gölbaşı halkını onure etmişlerdir. Gölbaşı’lılara değer vererek her zaman kaliteli ürün ve kaliteli hizmetin arkasında duran Şerafettin Bey ve Onur Bey, Ünaldı mefruşat’ı hakikaten üne kavuşturmuşlardır. " Ne olursa olsun müşteriyi aldatmayalım " diyerek büyüklük gösteren Onur Beyin, ticari yeteneği Ünaldı Mefruşat’ı daha uzun yıllara taşıyacağa benziyor. Gölbaşı ve köylerine olduğu kadar Ankara, Yozgat, Kayseri, Kırıkkale, Nevşehir ve Çorum gibi birçok ilede tavsiye üzerine hizmet veren bu firma " bir müşterinin on müşteri olarak döneceği inancı ile hizmetlerini sağlam yapmaktadırlar. "

Bir ağabeyi kardeş ilişkisi içerisinde ortaklıklarına gıbta ettiğimiz Şerafettin Bey ve Onur Beyin, tüm meslektaşlarımıza örnek olması dileği, ile aslında zor olan bir işi yani ortaklığı başarmalarından dolayı  kendilerini başarmalarından dolayı  kendilerini kutluyoruz.

Bu haber Öz Uğurlu Perde Sistemleri’nin Katkıları ile yapılmıştır.

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 511026

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.