PERDECİLER TATİLE..

02 Nisan 2010

Dostluklar yıllar geçtikçe devleşir, büyür kardeşlikten öte duygular doğurur. Tıpkı Perdesen ve Muteks’in dostluğu gibi.

Haber: Emel BENLİ.

İki sıkı dosta konuk olduk bugün.

Perdesen Davillo’nun sahibi değerli büyüğümüz Sayın Hasan Erbasan ve Muteks Perde Sistemleri’nin sahibi Sayın Murat Tuncer.

Sohbetimiz her zamankinden farklı, çıkarsız ve gayesiz hiç bir beklenti amaç edinmeksizin bir tatil etkinliği üzerine idi.

Önce Davillo ile isim yapıp daha sonra Perre markasını oluşturarak, kendisinden oldukça bahsettiren Perdesen, tüm Türkiye’de geniş müşteri ağı ile istikrarlı bir şekilde çıkışını sürdürmektedir. Hasan Bey, 35 yıllık emeğin karşılığını bu çıkışla bir teşekkür mahiyetinde alırken oğlu Engin Beye, işlerini tamamen devretme planları yaparak, emekliliğin hazırlıkları içerisinde.

Muteks Perde Sistemleri ise Murat Bey ve kardeşi Mehmet Bey’in, bir takım ruhu ile başarıyı yakaladıkları,Türkiye’de geniş bir pazarlama ağı ile perde sistemlerinde tek isimdir.

Perde sektörünün kalkınmasında bu iki firmanın hiçte küçümsenemiyecek kadar rolünün büyük olduğunu, hepimiz biliyoruz. Bu iki firmanın, dört yıldır geleneksel hale getirerek birlikte organize ettikleri tatil etkinliği, her yıl olduğu gibi bu yılda siz sevgili dostlarını Justiniano Club Park Conti Otel’de ağırlamak için organize edilmiştir.

 Her yıl olduğu gibi İstanbul Ev Teks Fuarın’da, bu yılda 3. hollde yeni ürün ve tasarımları ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan,  Perdesen Davillo ve Muteks Perde Sistemleri’ne başarılar diliyoruz.

- Otele Giriş: 21 Nisan 2010

- Otelden Ayrılış: 25 Nisan 2010

- Justiniano Club Park Conti Otel ( 5 yıldız )

- Okurcular- Alanya- Antalya

- Tel: 0.242. 527 45 32

- 20 Nisan 2010 Çarşamba günü Davillo ve Muteks firmalarının önünden  otobüs kaldırılacaktır.


Hızlı- Güvenilir- Tarafsız Haber.


Hızlı- Güvenilir- Tarafsız Haber.

Engin & Hasan ERBASAN- Murat TUNCER

Engin ERBASAN

Tatil etkinliğinin tüm fotoğraflarını sadece perde satıcıları.com’da görebilirsiniz.

www.perdesaticilari.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 165274

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.