EVİM TİCARET- ANKARA

30 Mart 2010

Talepler arttıkça meslekler yön değiştirir, sağlam temeller üzerine kurulmuş firmalar ise bu yön değiştirmede, rotalarını şarşırmazlar.

Haber: Emel BENLİ

Ankara Keçiören’de kendini aşmış bir ticaret adamı ile tanışıp, bu mesleğin " yön değiştirerek bir sanat şeklini alma " durumu üzerinde ; siz perdeciler için konuştuk.

Evim Ticaret’in sahibi Sayın Celalettin Kazanç, genç yaşında başarılı olmanın sırlarını çok yönlülüğe bağlayarak; " mesleğim adına yapılması gerekenleri yaptım. " diyerek girişimci kişiliğini ön plana çıkartmasıyla bu mesleğin güzel taraflarını bizimle paylaştı.

Evim Ticaret ve Eylül yapı dekorasyonunu, kardeşi Cemaletin Bey ile gayet güzel şekilde işleten  Celalettin Bey, ticaretin değil; hizmetin inceliklerini biz perde satıcıları’na anlatırken, evin bir bütün olduğunu, artık insanların anahtar teslim iş istediklerini belirtti. " Aslında biz mimarlık hizmeti veriyoruz. Halı ihtiyacı için çağrıldığımızda gittiğimiz evin perdesini yapıyor, perde için çağrıldığımızda ise laminat parke yapıyoruz ". diyerek işinin geniş çaplı bir platforma yayıldığı dile getirdi. Daha çok kurumsal çalışan ve proje işlerinede başarılı imzalar atan Evim Ticaret, başta halı olmak üzere tüm eve gerekli hizmeti vermektedir. Perde Sistemleri hakkında ise  Makroper’in sahibi Sayın Bekir KILIÇ ile tanışmasını bir şansa bağlayalayan Celalettin Bey ortaya güzel hizmetler çıktığını bu hizmetlerde Bekir beyinde payının büyük olduğunu söyledi. Milli Eğitim Bakanlığı gibi bir çok resmi dairelere Makroper ürünleri ile hizmet verdiklerini dile getiren sayın Celalettin Kazaç’a ve kardeşi Cemalettin Kazanç’a  başarılar diliyoruz.

İş birliğine gidilerek varlılacak yolun aydınlık olacağı mantığı ile ev tekstili camiasını bir arada görmek en büyük temenniğimizdir.


Bu haber Makroper Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

www.perdesaticilari.com  özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 991988

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.