METE COLLECTİON-ANKARA

22 Mart 2010

Bir profesyonel gibi hareket edin, bir profesyonel gibi düşünün. Profesyonel olun. Mükemmelliği başarmak bir seçenek değil, zorunluluktur. Satış mesleğinin hem sanatında hemde biliminde bilgili olmak başarıya ulaşmanın bedelidir.

Haber: Emel BENLİ

Ankara- İstanbul yolu üzerinde Erciyes iş yerlerinde bulunan Üretim Proje ve Perakende alanında faliyet gösteren Mete COLLECTION A.Ş.’ye konuk olduk.

Mete Collection A.Ş’nin genç Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim METE, biz perde satıcıları haber portalına bu firmanın başarısını anlattı. İki kuşağı geride bırakarak çerçicilikten pazarcılığa ve günümüz modernliliğine sahip olan Mete Collection üçüncü kuşağı ile Mete ailesinin temelini böyle oluşturmaktadır.

Gayet kültürlü ve azimli olan İbrahim Beyin, Mete Collection hakkında anlattıkları haklı gururlarının bir parşasıydı sadece.

İbrahim bey, ağabeyisi Cengiz Mete ile birlikte çalışmalarını, bir çizgi doğrultusunda gerçekleştirerek en doğru bildikleri işi yapıp 550 bayiye sahip olmuşlardır.

Devlet kurumları, Proje ve mimarlık firmalarına hizmet vererek Jalüzi perde, Stor perde, Dikey perde, Ahşap perde Zebra imalatı ve dağıtımı yapmaktadırlar.

Kalabalık bir ekibe sahip olan Mete Collectıon, " fiyat rekabetinin doğru olduğuna inanmıyoruz " düşüncesi ile yola çıkıp başarıyı tam yakalayanlardandır.

" Herkese aynı mesafede, aynı satış stratejisi ile yaklaşıyoruz " diyen Sayın İbrahim Mete’ye başarılar diliyor ve Mete Collectıon’un taktirini siz değerli perdecilere bırakıyoruz.


Hızlı- Güvenilir- Tarafsız Haber- www.perdesaticilari.com

 


Hızlı- Güvenilir- Tarafsız Haber- www.perdesaticilari.com

İbrahim METE

www.perdesatıcıları.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 432620

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.