MAKROPER PERDE SİSTEMLERİ-ANKARA

21 Mart 2010

Olgunlaşmak, meyve vermek, mevsimi gelince o meyveleri toplamak, sevdiklerinizle paylaşmak asl olandır. Meyve dalına doğan güneşin, suyun hiçmi payı yoktur. 

Haber: Emel BENLİ. 

 Ankara Siteler’de bulunan uzun yıllara imza atmış MAKROPER, Perde imalatı ve aksesuarları  toptan satış üzerine çalışan bir kuruluştur.

Sahibi Sayın Bekir KILIÇ’ın, ağzından Makroper’i sizler için yakından tanımaya çalıştık. " Benim değil çalışanlarımındır burası " diyerek mütevazi kişiliğini yansıtan sayın KILIÇ, ünüversite mezunu olup; bu işe yıllar önce bir arkadaşı ile birlikte jalüzi ve dikey perde tamiri ile başlamıştır. Şu anda ise Siteler’de, 2000 m2 üç kattan oluşan ve her katında ayrı ayrı  imalathanesi bullunan  Makroper, 30 elemanı ile değerli bayilerine hizmet vermektedir.

Geniş müşteri portföyü ile tüm Türkiye’ye hizmet veren bu kuruluş, ürün fiyatından önce ürün kalitesine önem veren aynı zamanda çalışma ortamları ile de aile olmanın gurunu yaklayan bir fimadır.

" Elemanlara değer vermezseniz, çıkan ürün ne kadar kaliteli olursa olsun istediğiniz sonucu yakalayamazsınız " cümleri ile  tecrübesinin ne kadar engin olduğunu hissettiğimiz Bekir bey, " Yemeğimide elemanlarımla yerim " diyerek olgunluk sergilemektedir.

Şu anda ortalama 400 bayii ile çalışan Makroper’in misyonu çok bayii ile çalışmak yerine iyi hizmet vermektir." İsteseydim bayii sayımı 600 lere çıkarabilirdim, fakat tercihim bu sayıyı artırmak değil, amacım her zaman olduğu gibi bugünde hizmetin en iyisini vermektir. " diyen sayın Bekir KILIÇ, "  biz fiyatlarla oynamayız, ürün kalitesi ile oynarız " diyerek bir profösyönellik sergilemektedir. Tam iş adamı kıvamında, attığı her adımın farkınada ; bundan sonra ki  atacağı adımlarında hesabını yapmış olan Bekir Beye  ve Makroper çalışanlarına başarılar diliyoruz. 


Hızlı- Güvenilir- Tarafsız Haber- www.perdesaticilari.com

Bekir KILIÇ

www.perdesatıcıları.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 958498

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.