KARATAŞLI MEFRUŞAT- PAZARCIK

03 Ocak 2010

iğne ile İpliğinin dansıydı bu.

Bir etekte, bir pantolonda belkide bir bluzda saklıydı dansın gizemi. Dansı ettiren eller; Karataşlı Mefruşat’ın Taç evi oluşunun sırrıydı belkide.

Haber: Emel BENLİ

1983 yılında bayan terziliği ile mesleğe başlayan Hamdi KARATAŞLI; 1990 yılından beri Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde hem terziliği hemde perdeciliği bir arada götürdü. Mesleğini severek yapan sayın KARATAŞLI, 2000 yılında  terziliği tamamen bırakıp perde de başarıyı yakalayarak, 2005 yılında TAÇ EVİ oldu. " Şu anda Pazarcık’ta perde’nin merkezi olduk, tüm pazarcık halkına hizmet vermekteyiz." diyen Karataşlı Mefruşat’ın sahibi Hamdi KARATAŞLI," 220m2 mağazamız 80 m2 atölyemizle hizmete devam ediyoruz", derken atölyenin kendilerine ait olduğunu belirtti. Güçlü karekter yapısına sahip Hamdi bey Pazarcık’ın ileri gelen saygın esnaflarından olup sözünün eri olarak tanılır. 27 senelik esnaf oluşunu dürüstlüğüne borçludur.

Pazarcık ilçesinin kalkınmasında  istihtama katkı sağlayarak çalışanlarıyla birlikte, perde sektörüne hizmet veren sayın KARATAŞLI’ya ve çalışanlarına başarılar diliyoruz.

Hamdi KARATAŞLI

www.perdesatanlar.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 81143

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.