Broderi Narin..

17 Haziran 2009

 

  • Mahmutbey’deki fabrika satış mağazasında “Fırsat Köşesi” kampanyası ile 2008 yaz ürünlerini metresi 5 TL’den satışa sunan Broderi Narin, şimdi de anlaşmalı bankalar ile artı 3 ya da artı 6  taksit olanağı sağlıyor. 

Broderi Narin, Haziran ayı boyunca devam edecek kampanya ile 2008 Summertime koleksiyonu içinde yer alan ürünleri 5 TL’den satışa sunuyor. Broderi Narin yeni perde yaptıracak olanlar veya tül ve perdesini yenilemek isteyenler için şimdi de artı taksit olanağı sağlıyor.

 

Finansbank, Garanti Bankası, HSBC, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası kart sahipleri, Broderi Narin’in tüm koleksiyon ve fırsat köşesi ürünlerine 30 Haziran’a kadar artı üç taksit imkanı ile sahip olabilecekler. Akbank kredi kartı sahipleri ise 31 Temmuz’a kadar  artı 6 taksit avantajından yararlanabilecekler.

 

Broderi Narin’in renk ve desen çeşitliliği ile müşterilerine görsel bir şölen sunan fabrika satış mağazasında, yeni sezon koleksiyonlarının yanı sıra, dünyaca ünlü diğer markaları taşıyan ithal ürünler de yeralıyor.

 www.broderinarin.com.tr

 Broderi Narin Fabrika Satış Mağazası ( Mahmutbey Taşocağı Yolu Caddesi )  

Tel: 0212 446 37 93 . www.perdesaticilari.com

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 612678

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.