ANKARA’NIN İKİ BÜYÜK DEVİ

22 Nisan 2009

ANKARA’NIN İKİ BÜYÜK DEVİ

Ankara’nın iki büyük devi bir araya gelerek verdikleri tatil sözünü yerine getirdiler. Ankara’da bulunan Perdesen diğer adıyla Davillo ve Muteks Perde Sistemlerinin birlikte düzenlemiş olduğu tatil organizasyonuna Türkiye’nin Doğusundan Batısına, Kuzeyinden Güneyine bir çok bölgesinden bayii ve müşterilerinin katıldığı bu güzel organizasyona Ankara’dan start verildi. Davillo ve Muteks’in bünyesinde yenilen akşam yemeğinden sonra, 3 otobüsle yola çıkarken, aynı zamanda uçak ve özel araçlarıyla bu tatile katılan değerli müşterileri 22 Nisan sabahı Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Manavgat Side beldesinde bulunan beş yıldızlı Clup Side Coast Hotel’de buluştular. Müşterileri ile dostluk çerçevesi içinde yakından ilgilenen Davillo Perde sahibi Sayın Hasan ERBASAN  ve oğlu Engin, Muteks Perde Sistemleri sahibi Sayın Murat TUNCER’i böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptıklarından dolayı kendilerini kutluyor ve başarılar diliyoruz.

Muteks’in birbirinden değerli çalışanları bu başarı madalyonunun arka yüzünü oluştururken pazarlamacısından çaycısına bir takım performansı sergilerken, pazarlama müdürü Seher hanım, tecrübeli pazarlamacısı Mebrure hanım, sempatik ve güzel tavırlarıyla Zeynep hanım ve en büyük destekçileri Süleyman bey müşterileriyle tek tek ilgilenirken birkere daha Muteks’in medar-ı iftiharı olmayı başarmışlardır.

Muteks ev sahipliği yaparken

Zeynep hanım ve Karadeniz’li müşterileri

Sedat Köseoğlu-Kastamonu

 

Muteks’in bünyesinde toplanan değerli müşterileri tatil yoluna çıkmadan önce Sayın Murat Tuncer’in ince bir jestiyle karşılaştılar. Şık bir restorantta kendilerini özel hissetmeleri için yapılan rezervasyon müşterileri onure ederken, yenilen akşam yemeği eşliğinde bol bol sohbet fırsatı yakalayan değişik bölge insanları kaynaşarak bu fırsatı değerlendirdiler.

Haber: Esin Ülger

Röportajlar: Emel Benli

Not: Organizasyonla ilgili tüm haber ve röportajları www.perdesaticilari.com dan takip edebilirsiniz.

www.perdesaticilari.com Özel haber.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 518598

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.