MUTEKS’İN PARLAYAN YILDIZI.

26 Şubat 2009

MUTEKS’İN PARLAYAN YILDIZI.

Değerli Perde satıcıları uzun zamandır sizler için üretici firmaları ve parekendeci meslektaşlarımızı röpörtaj ve resimlerle görüntüledik. Bu yıla damgasını vuran ve uzun süredir başarıları ile dikkatleri üzerimize çeken Muteks Perde Sistemleri Ltd.Şti. nin siz değerli dostlarımıza başarısından ve performansından bahsetmek istiyoruz. Ankara İvedik Organize Sanayii bölgesinde bulunan çok kapsamlı imalatçı "Muteks Perde Sistemlerini ve çalışanlarını"  gün boyu üretmiş  oldukları perde aksesuar çeşitleri ile görüntüledik. 2009’a başarısını vuran Muteks perde sistemlerinin sahibi Murat TUNCER beyfendinin duygu ve düşüncelerini, piyasaya bakış analizlerini sizler için aldık. Sayın Tuncer, 18 yıllık meslek hayatı boyunca, meslek ahlakını ön planda tuttuğunu, çalışanlarına değer vererek aile birliğini sağladığını, kendisine olan öz güveninin tam olduğunu, başarıya ulaşmak için engel tanımadığını söyledi. Sohbetlerimiz sırasında meslek hayatı buyunca hiç bir zaman kredi kullanmadığını ve bugüne kadar kendi öz sermayesi ile zorlukları aştığını belirtti. Bir birine bağlantılı üç binadan oluşan imalat hanesini gezerken en büyük yardımcıları olan pazarlamacı arkadaşlarını bize gururla taktim etti.

Muteks Perde Sistemlerinin sahibi, Murat TUNCER.

 

Muteks pazarlamacılarından Zeynep TEK.
Muteks’den sevgili ile bahseden, Ege ve Karadeniz bölgesine Muteks’in ürünlerini gurulla sunan Zeynep hanım’la yaptığımız sohbet bir hayli keyifli geçti. Bu sektörde yeni olduğunu her geçen gün çalışma arkadaşları sayesinde tecrübesinin arttığı, müşterilerine ayrı ayrı değer verdiğini söyleyen genç pazarlamacı arkadaşımız, imalatçı bir firma ile çalışmanın gururunu yaşadığını söyledi.

Firmasını menmuniyetle bize gezdiren Murat bey; önümüzdeki aylarda imalat hanelerini birleştirerek aynı çatı altında toplayacağını söyledi.

MUTEKS’İN YAPMIŞ OLDUĞU ÜRÜNLER.

STOR PERDE, DİKEY PERDE, KATLAMALI MEKANİZMA, AHŞAP RUSTİK, EKSTRAFOR, KOLTUK FİTİLİ, RULET DÜĞME.

PERDE AKSESUARLARI.

BRAÇOL, İP PERDE, EKSTRAFOR RULET, BONCUK, RENSO.

Ayfer ÖZCAN, Didem TEK, Seher KARAGÖZOĞLU, Murat TUNCER, Zeynep TEK,Mehmet TUNCER,Gökhan ACAR

AKSESUAR DEPOSU.

 

 

 

 

TAŞLI AHŞAP RUSTİKLER.

 

RULET İMALATHANESİ.

 

DİKEY PERDE İMALATHANESİ.

KOLTUK FİTİLİ İMALATHANESİ.

EKSTRAFOR İMALATHANESİ.

AHŞAP RUSTİK İMALATHANESİ.

STOR PERDE İMALATHANESİ.

KESİM USTASI AYŞE HANIM.

DİKEY PERDE İMALATHANESİ.

MEHMET TUNCER.

AYFER ÖZCAN.

DİDEM TEK.

www.muteksperdesistemleri.com   Tel:( 0312 ) 394 02 53- 395 02 55

HABER ve RÖPORTAJ: EMEL BENLİ

www.perdesaticilari.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 771491

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.