Perdekor Tekstil Almanya Franfurk Heimtextil Fuarında.

04 Aralık 2019

Perdekor Tekstil, Almanya Frankfurt Heimtextil Fuarında...

Haber: Emel Benli / Bursa 

Sektörümüzün önemli firmalarından biri olan Perdekor,  Bursa'da tül ve fonluk üretimine devam ediyor. Perde sektörüne her zaman katkı sağlayan ve yenilikçi yüzü ile tanıdığımız Perdekor, yıllardır fuarlarda yer alarak yurt içinde ve yurt dışında Türkiye'yi  en iyi şekilde temsil ediyor.   Perdekor'un sahibi Sayın Kenan Özçevik, perde modasında estetiğin, doğallığın ve şıklığın rüzgarlarını fuarlarda estirerek firmasına ve değerli müşterilerine her zaman kulvar ürünleri sunuyor. 

Estetiği kalite ile buluşturan Kenan Bey, yılda iki kez  olmak üzere fuarlara katılarak ürünlerini görücüye çıkartmaktadır. Birincisi Ocak ayında düzenlenen Heimtextil Furankfurt Fuarı'dır. Perdekor'un dördüncü kez katılacağı Heimtextil Fuarı, 7 ve 10  Ocak 2020 yılında düzenlenecek olup; Dünya'nın en büyük fuarıdır. Bu fuarda Türk Ev Tekstili'ni tekrar temsil etmek üzere Almanya Furankfurt'ta yerini alacaktır. Heimtextil Fuarı, Hall 4-1  Stand no J 41'de 4 gün boyunca değerli müşterilerini ağırlayarak ülkemize döviz getirecekolan Perdekor; aynı zamanda bir Türk üreticisi olarak sesimizi Almanya'dan tüm Dünya'ya duyuracaktır. 

Perdelik kumaş tasarımcısı, üretimi ve ihracatında kısa sürede lider konuma gelen Perdekor, Nisan ayında da İstanbul Evtekstil Fuar'ında yer alacak ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacaktır. Dolayısı ile yılda iki kez fuar hazırlığı içerisine giren Perdekor'da arge ve üretim her mevsim kendini diri tutmaktadır. 

PERDEKOR TEKSTİL
İletişim: Kestel 2.Sanayi Bölgesi Kale Mh. Burçak Sk. No:4 Kestel - Bursa 
Telefon: +90 224 372 11 31
Telefon: +90 224 372 11 77
Telefon: +90 224 327 33 66
Faks:      +90 224 372 11 54


Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 31216

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.