R+T 2019 Panjur, Tente, Kapı ve Perde Sistemleri Fuarı Sona Erdi ( 3. gün )

30 Kasım 2019

R+T 2019 Panjur, Tente, Kapı ve Perde Sistemleri Fuarı Sona Erdi ( 3. gün )

Haber: Emel Benli & İstanbul / Bu haber Perlin İç ve Dış Ticaret'in Sponsorluğunda Yapılmıştır.

Fuarlar sektörlerin kendisini geliştirmesi ve tanıtmasını sağlayan en iyi araçlardan biridir...

2013 yılında promierini gerçekleştiren, yani kendisini fuarcılık sektörü içerisinde sergilemiş olduğu performansıyla ıspatlayan R + T Türkey Fuarı, bu yılda görücüsünden tam not aldı. İki yılda bir Cnr Expo’da düzenlenen fuar, Messe Stuttgart - Ares Fuarcılık tarafından düzenlenerek; endüstürüyel gelişime katkıda bulunan önemli bir organizasyondur. Bu fuar Türkiye’de panjur, kepenk, tente, kapı-geçiş, güneşten koruma sistemleri, pencere-sineklik, stor ve zebraların ve alüminyumcuların katıldığı son sistem gelişmiş ürünlerin boy gösterdiği bir platformdur.

Özellikle sistem perdecilerini yakından ilgilendiren bu fuarda, yine son sistem mekanizmalı perdeleri görürken; perdelerin tedarik kısımlarında ise alüminyumcuları ve diyer aparatçıları görmek sektörümüzün bir araya toplandığı anlamına geliyor. Bu yıla damgasını vuran dikey tül fuara ayrı bir hava katarken; 2020 yılının dikey tüllerin yılı olacağıda kaçınılmaz bir gerçektir. Adeta ziyaretçilere görsel şölen yaşatan R + T İstanbul Fuarı, görülmeye değer bir fuar olup; son baharın gelişi ile hızı kesilen sektörlere can suyu olmuştur. 

Fuar organizasyonunda emeği çok büyük olan Messe Stuttgart Genel Müdürü Sayın Ufuk Altıntop, "Perde Satıcıları Haber Portalı'na" verdiği röportajda; " çok verimli bir fuar geçirdiklerini, yerli ve yabancı 101 katılımcının yer aldığını, ziyaretçi sayısının diğer R + T Türkiye FuarlarI'na oranla daha yüksek olduğunu belirtti. Türkiye açısından da R + T Türkiye Fuarı'nın yeni pazarlara ulaşabilecekleri bir platform olduğunu dile getirdi."   

Perlin İç ve Dış Ticaret'in katkıları ile haberlerini sunduğumuz "R+T Türkiye" fuarı, sektörümüzün haberlerinin bir parçası olup; sektörü canlı tutmak adına bir teşebbüs ve kalkındırma projesidir...Bu projenin haberlerini sizlere yansıtmamızda Perde Satıcıları Haber Portalı’na destek veren ve bu projenin bir parçası olan Perlin Ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz...Teşekkürler Perlin...


R+T 2019 FUARI / ÇALIŞKANLAR DIŞ TİCARET / ÖNER ÇALIŞKAN


R+T FUARI 2019 / E.T.D TEKSTİL / HALİT GÖREN / BURSA


R+T FUARI 2019 / TURUNCU DİZAYN / ŞAHİN DOĞAN / İSTANBUL

R+T FUARI 2019 / NEVTEN TENTE / NEVZAT SAMANCI / YALOVA

R+T FUARI 2019 / CK PERDE SİSTEMLERİ / MEHMET ÇAKIR / ANKARA


R+T 2019 İSTANBUL FUARI / ODS ŞEMSİYE ÇADIR / MURAT YILDIRIM / İSTANBUL


R+T 2019 İSTANBUL FUARI / MESSE STUTTGART GENEL MÜDÜRÜ
UFUK ALTINTOP / İSTANBUL

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 870172

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.